Kayak, seyahat noktalarını masaüstünüze getiriyor!

0
143 Okunma

Uçak bileti ve seyahat hizmet seçenekleri sunan popüler web site Kayak,  yeni uygulamasıyla avantajları bilgisayarınıza getiriyor.

Seyahat edenlerin sık sık ziyaret ettiği Kayak, gün içerisinde seyahat hayallerinizi size hatırlatacak bir uygulamaya imza attı. Desktop Escape adını verdiği uygulama ile masaüstü fotoğrafınızı belirli aralıklarla değiştirerek masaüstünüzdeki lokasyona gitmeniz için sunduğu fiyat önerilerini bilgisayarınızın ana ekranına getiriyor.

Kayak, yaptığı analizler sonucunda kişilerin genellikle öğle arası sırasında seyahat planlarını yaptığı ve bu zaman aralığında bilet arayışına giriştiği sonucuna varmasıyla birlikte Desktop Escape isimli uygulamasını geliştirdiğini söyledi.

MacOS ve Windows üzerinden indirilebiliyor

MacOS ve Windows üzerinden indirilebilen uygulama içerisinde yer alan 90 adet seyahat noktasını fotoğraflar ve uçak bilet ücretlerini slide show olarak masaüstünüze getiriyor.

Uygulamayı indirdikten sonra kalkış noktanızı ve fotoğrafların hangi aralıkta değişmesini istediğinizi seçtikten sonra uygulama çalışmaya başlıyor ve size sunacağı fiyat önerilere tıkladığınızda gitmek istediğiniz seyahat noktasının fiyat listesini önünüze getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz