13 Ağustos Cumartesi 2022

Kayak, seyahat noktalarını masaüstünüze getiriyor!


Uçak bileti ve seyahat hizmet seçenekleri sunan popüler web site Kayak,  yeni uygulamasıyla avantajları bilgisayarınıza getiriyor.

Seyahat edenlerin sık sık ziyaret ettiği Kayak, gün içerisinde seyahat hayallerinizi size hatırlatacak bir uygulamaya imza attı. Desktop Escape adını verdiği uygulama ile masaüstü fotoğrafınızı belirli aralıklarla değiştirerek masaüstünüzdeki lokasyona gitmeniz için sunduğu fiyat önerilerini bilgisayarınızın ana ekranına getiriyor.

Kayak, yaptığı analizler sonucunda kişilerin genellikle öğle arası sırasında seyahat planlarını yaptığı ve bu zaman aralığında bilet arayışına giriştiği sonucuna varmasıyla birlikte Desktop Escape isimli uygulamasını geliştirdiğini söyledi.

MacOS ve Windows üzerinden indirilebiliyor

MacOS ve Windows üzerinden indirilebilen uygulama içerisinde yer alan 90 adet seyahat noktasını fotoğraflar ve uçak bilet ücretlerini slide show olarak masaüstünüze getiriyor.

Uygulamayı indirdikten sonra kalkış noktanızı ve fotoğrafların hangi aralıkta değişmesini istediğinizi seçtikten sonra uygulama çalışmaya başlıyor ve size sunacağı fiyat önerilere tıkladığınızda gitmek istediğiniz seyahat noktasının fiyat listesini önünüze getiriyor.

YAZAR: Özüm Oben Şendil

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+ hız kesmiyor! “Dünyayla Benim Aramda” yayın tarihi belli oldu

Türkiye için yeni bir Dijital içerik platformu olan Disney+, yerli içeriklerini arttırmaya devam ediyor. Platformun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.