16 Ağustos Salı 2022

Ortamın nemi nasıl düşürülür?


Yaz sıcaklıklarının nem ile birleşip etkisini iyice hissettirdiği bugünlerde gerek kendiniz, gerekse hastalar, yaşlılar ve bebekler için ferah ortamlar yaratmalısınız. Bunu, hava sıcaklıklarıyla birlikte artan nemin de bunaltıcı etkisinden kurtulmanızı sağlayacak Drywell Nem Alma Cihazı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

Nemi olması gereken seviyede tutan Fakir Drywell Nem Alma Cihazı, 20 L nem alma kapasitesi ile mekanlardaki rutubet ve nemi alarak bulunduğunuz ortamın havasını ideal hale getiriyor. Drywell otomatik buz çözme özelliği, yüzde 40-80, yüzde 5 aralıklı nem ayarı, oda sıcaklığı ve nem miktarını gösteren ekranıyla pratik kullanım sağlıyor. Ayrıca ön filtresiyle toz ve kirliliğe yol açan partikülleri havadan arındırıp sağlıklı nefes almayı mümkün hale getiriyor. Üstün Alman teknolojisiyle tasarlanan Drywell Nem Alma Cihazı‘nın iki kademeli fan hız ayarı bulunuyor.

Fakir Drywell Nem Alma Cihazı, tüm Fakir Shoplar ve Fakir mağazalarından temin edilebiliyor.
Satış fiyatı: 1.544 TL

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En ucuz market alışverişi nasıl yapılır?

Market alışverişi yapacak mağazaların artması ile fiyat rekabeti oluştu. Ekonomik durum da göz önüne alındığında …

4 Yorumlar

  1. Bu fiyata klima almak daha mantıklı 1544tl nedir ya

  2. onu alcağıma klima alınırım aynı para hemen hemen

  3. Bu fiyat nedir? Bende de bir tane cihaz var. Isvicreden aldim. 150 CHF verdim. 1500 TL nedir. Bu almanlar bizim ulkemizi somurmek icin ellerinden geleni yapiyorlar.

  4. Ustelik benimkinin tekerleri var. Kaldirip sitrina zarar vermen de gerekmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.