19 Ekim Cumartesi 2019

Kehribar 5100 ütü yapmayı nasıl kolaylaştırıyor?


Vestel Kehribar 5100 isimli ütüsünü daha önce incelemiştik. Peki, Kehribar 5100 işinizi nasıl kolaylaştırıyor? Bugün bu sorudan yola çıkarak hazırladığımız Kehribar’ın  öne çıkan özelliklerini incelediğimiz videomuz yayında!

Kehribar 5100’ün öne çıkan özellikleri

  • Kehribar ile ütü yapmaya ayırdığınız vakti kısaltabilirsiniz. Fişe takıldıktan sonra 1 dakika içinde hazır hale gelen kehribar, size hız ve zaman kazandıracaktır.
  • Yüksek sıcaklığa erişen ütülerin kullanım güvenliği de sağlaması ayrıca önemli. Kehribar 5100’ün kolay taşıma kilidi sayesinde ütünüz çalışır durumdayken de kolay ve güvenli şekilde hareket ettirilebiliyorsunuz.
  • Ütü alırken buhar gücüne ayrıca dikkat etmek gerekiyor. Özellikle kalabalık aileler için buhar gücünün yüksek olduğu ütüler fazla sayıda giyisiyi kolay bir şekilde ütülemenizi sağlıyor.
  • 6 bar basıncı olan kehribar dakikada 120 gram buhar çıkışı sağlarken elbiselerdeki kırışıklıkları kolay bir şekilde açmanıza olanak veriyor.
  • Kehribarın fark yarattığı diğer bir özelliğinden de bahsetmek istiyorum ; VMOD. Bu özellik ile kehribar, buhar ve sıcaklık ayarını otomatik olarak yaparken tek bir ayar ile kumaşınızı ütülemenizi sağlıyor. Size ayrıca zaman tasarrufu sağlayan vmod  sayesinde her kıyafetiniz için ayrı bir ayar yapmanıza gerek kalmıyor.
  • Ütünüz çalışırken de su ekleme seçeneği sunan kehribar, giysilerinizi kısa bir zaman dilimi içerisinde kesintisiz olarak ütülemenizi sağlıyor.

Sizin ütü yaparken karşılaştığınız zorluklar neler ve Kehribar 5100’ü nasıl buldunuz? Lütfen yorumlar bölümüne bizimle paylaşmaktan çekinmeyin!

 

YAZAR: Özüm Oben Şendil

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kadın gözü ile Redmi Note 8 Pro ön inceleme!

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, yeni telefonu Red Mi Note 8 Pro‘yu geçtiğimiz günlerde Türkiye‘de …

2 Yorumlar

  1. GM8 geeral mobile den daha çok dikkatimi çekti bu ütü hemen almak istiyorum

  2. Güzel ve kısa bir inceleme olmuş. Ellerinize sağlık. Fiyat bilgisi de böyle videolarda paylaşılırsa iyi olur diye düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın