Kendi kendini temizleyen elektrikli süpürge

0
1.166 Okunma
Kendi kendini temizleyen elektrikli süpürge Electrolux

Elektrikli süpürgeler bir evin temizliğinde olmazsa olmaz parçalardan biri. Fakat süpürme işlemi kadınların en sevmediği işlerden biri desek yanılmış olmayız.  Elektrikli süpürgelerde süpürgeyi ordan oraya taşımak, kabloyu sürekli çıkarıp başka pirizlere takmaya çalışmak temizlik sırasında kadınları oldukça yoran durumlardan biri. Teknolojinin gelişmesi ev elektroniğinde de oldukça işimize yaradı. Son çıkan teknolojiler ev işlerinde kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Bu teknolojilerden bir yenisi de Electrolux kablosuz dik şarjlı elektrikli süpürgeler.

Bu yazımıda ev işlerinizde sizin yükünüzü alacak son teknoloji elektrikli süpürgelerden bir yenisi olan Electrolux ile ilgili bilgileri paylaştık.

2 farklı süpürme deneyimi

Electrolux kablosuz dik şarjlı elektrikli süpürgeler sayesinde süpürme işleminiz keyifli hale gelecek. Kolay kullanımı sayesinde evinizin her köşesini kolayca temizleyebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan bu elektrikli süpürgeler, şık tasarımıyla evinizin en güzel köşesinde yer almayı bekliyor. Kolayca çıkabilen el ünitesi sayesinde süpürgeyi 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz. Tezgahınızı, mobilyanızı veya arabanızı bu sayede pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

180 derece EasySteer manevra kabiliyeti

Tüm zeminleri kolayca temizleyebileceğiniz başlığa sahip olan bu süpürgeler, iyileştirilmiş başlıklara ve büyük arka tekerleklere sahip. İki aşamalı güç modu sayesinde farklı yüzeylere göre temizlik seçeneğini değiştirin ve temizlik sonrasında süpürgeyi kolay bir şekilde şarj ünitesine takın. Ayrıca Nikel bataryaya karşın iki kat daha uzun çalışan ve hafif olduğu kadar kullanım kolaylığı sağlayan yüksek performanslı Lityum TurboPower bataryası sayesinde daha uzun süre dayanabilen şarj gücüne sahip olun. Değiştirilmesi kolay ve hızlı şarj olan bu süpürgeler 30 dakikaya kadar şarj olabiliyor.

Kendi kendini temizleme teknolojisi

BrushRollClean teknolojisine sahip olan bu süpürgeler, süpürgenizdeki kıl ve lifleri kendi kendine temizler. Sadece bir pedala basmanız yeterli olacaktır. Gerisini BrushRollClean teknolojisine sahip Electrolux süpürge halledecektir.

Led ışıkla kusursuz temizlik

Koltukların altları veya karanlıkta kalan köşeler DustSpotter LED ışıklar sayesinde kolayca temizlenebilecek. En karanlık yerlerde bile kusursuz temizlik sağlayan bu özellik, titiz hanımların oldukça hoşuna gidecek gibi görünüyor. Bu elektrikli süpürgeler ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz