Kendini ısıtan biberon: iiamo

0
795 Okunma

Bebeklerin ve çocukların içeceklerini doğru ısıda verebilmek önemlidir. Bebeklerin hassas bedenleri soğuğu ve sıcağı, yetişkinlerden daha şiddetli hissederler. Dolayısıyla buzdolabında beklemiş sütü bebeğe vermeden önce ısıtmak gerekir. Veya dışarıda içmesi için biberona koyduğumuz süt, soğuk hava nedeniyle hızla ısısına kaybederek bebeği hasta edebilecek kadar soğuyabilir.

Bu tür sorunların önüne geçmek için, iiamo’nun kendini ısıtan biberonu annelerin yardımına koşuyor. İç kısmına ısı üreten özel şarjlı bir bileşen yerleştirilen biberon, içindeki sütü uygun dereceye kadar ısıtıyor ve özellikle ev dışındayken bebeğin süt içmesi gerektiğinde annenin işini çok kolaylaştırıyor.

Tamamen parçalarına ayrılabilen modüler yapısıyla da bulaşık makinesinde veya elde kolayca yıkanabiliyor. Cihaz  iiamo warm isimli kullan at ısıtma kartuşlarıyla çalışıyor. Beşli paketler halinde satılan bu kartuşları internetten sipariş etmek mümkün. Böylece bebeğinizle dışarı çıkacağınız soğuk havalarda biberondaki sütün soğumaması için önlem almış oluyorsunuz.

Biberen hakkında daha fazla bilgiye web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz