Smartbe elektrikli ve akıllı bebek arabası

0
2.573 Okunma
Smartbe akıllı bebek arabası
Smartbe akıllı bebek arabası

Özellikle anne ve anne adaylarını daha yakından ilgilendiren bebek arabaları, teknoloji ile harmanlanırsa nasıl olur? Teknolojinin her geçen gün daha da ilerlemesi hayat kolaylaştırmaya ve şaşırtmaya devam ediyor. Bebek arabalarıda akıllandı ve üstün teknolojisiyle hayran bırakıyor.

Hayal sınırlarını zorlayan teknoloji

Smartbe elektrikli bir bebek arabası ve 6 saate kadar etki sağlıyor. Ayrıca telefonunuzu da şarj edebilme imkanı sunuyor. Elektrikli bebek arabası içinde barındırdığı modlarla hayatımızı kolaylaştırıyor ve kendi kendini sürebiliyor. Akıl almaz bir teknoloji harikası olan Smartbe, akıllı elektrikli bebek arabası aradığımız herşeyi bünyesinde barındırıyor.

Smartbe akıllı bebek arabası hayal ettiğimizin ötesinde özellikleriyle kendine hayran bırakıyor. Smartbe, yeni neslin ilk akıllı bebek arabası. Smartbe, gerçek ebeveynleri ve bebek ihtiyaçlarını çözen tasarım ve işlevsellik bakımından devrimci bir teknoloji olduğunu ispatladı.  Smartbe yenilikçi, minimalist ve güvenli bir tasarımla en son teknolojiyi bünyesinde barındırmış.Tasarımı oldukça modern, teknolojik ve farklı duran bu ürün göze ve mantığa hitap eden bir ürün. Bir bebek arabasında önceden hayal bile edemediğimiz yeni çocuk güvenliği ve rahatlık düzeylerini sağlamak için gerekli tüm zekaya sahip yeni bir bebek arabası olan bu teknoloji harikası görenleri şaşırtıyor. Üstün güvenlik yöntemlerini barındıran bu bebek arabası, anneler için heyecanlandırıcı bir ürün olma konusunda iddialı.

Akıllı telefonunuzdan yönetin

Andorid ve İOS işletim sistemiyle uyumlu olan bu ürünü kolayca yönetebilir, ,isterseniz akıllı saatlerinizden de destek alabilirsiniz. Güvenlik, konfor ve rahatlığı en üst düzeyde tutan bu ürün olumlu geri dönüşler almış ve sektörde iddiasını en üst sıralarda tutuyor. İç ve dış kamerasıyla hırsızlığa ve herhangi bir tehlikeye karşı üstün koruma performansı sergiliyor. Ebeveynlerin ihtiyaç ve arzularına göre tasarlanan bu ürün anne ve babalarıda düşündüğünün en açık göstergesi diyebiliriz.

Bu ürüne sahip olmak bütçe açısından ve erişebilirlik açısından pek kolay gözükmüyor. Türkiye’de henüz satışı bulunmayan bu ürüne sahip olmak için yaklaşık 3.200 dolar ve kargo ücretini gözden çıkarmış olmanız gerekmekte.

Smarbe akıllı bebek arabası ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Smartbe akıllı bebek arabası video;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz