12 Aralık Salı 2017

Koltuk, yatak, şezlong bir arada


Tatil, kuşkusuz yaz aylarının en sevilen zamanı… Tatilde ise en çok ihtiyaç duyacağınız şeylerin başında konfor yer alıyor. İşte, tatilde ihtiyaç duyacağınız konfor sizlere Fjbag ile geliyor. Aslında şişme koltuk olan Fjbag; minder, su yatağı ve şezlong olarak da kullanılabiliyor.

Kumsal ve piknik gibi yerlerde yatak ya da koltuk olarak kullanılabilen bu ürün son derece dayanıklı ve rahat. Özel ve şık çantası ile sizlere maksimum konfor sunan ürünü yaz boyunca yanınızdan ayıramayacaksınız. Yazlık evinizin bahçesinde otururken, kumsalda uzanırken ya da denize, havuza girdiğinizde yumuşacık Fjbag‘i kullanarak dinlenebilirsiniz.

Ultra hafif olması sayesinde her yere tanışabilen bu ürünü kolayca şişirilebilir veya havasını alabilirsiniz. Şişirmek için hiçbir malzemeye de gerek duymayacaksınız. Ürünü sadece bir kaç kez havada sallamanız yeterli. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde şişirip kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elon Musk daha 12 yaşında 500 dolara oyun sattı

Daha 12 yaşına girmeden yazılım dili öğrenmiş ve bu yazılım diliyle oyun geliştiren Elon Musk şuan uzay şirketi yönetiyor. Uzay oyununu 500 dolara satan Elon Musk hakkında duyduklarınıza inanamayacaksınız.

Bir Cevap Yazın