Kullanmadığınız eşyaları güvenle satabileceğiniz 5 uygulama

0
5.292 Okunma

Günümüzde tüketici toplum kavramının Dünya’da ve Türkiye’de, en üst düzeye ulaştığı bir dönemde yaşıyoruz. İnternet ve mobil üzerinden alışveriş çok hızlı artıyor. İkinci el de bu furyadan payını alıyor. Son dönemde ikinci ele odaklanan pek çok yeni mobil aplikasyon görüyoruz. Mobilde ikinci el eşya satışı yeni trend. Herkes bütçesini sarsmadan en iyi alışverişi yapmanın peşinde koşuyor.

Sahibinden her türlü eşyanın ücretsiz satışa çıkarılabildiği bu mecralar ise büyük ilgi görüyor. Pek çok insan evinde kullanmadığı eşyalarını bu yolla satarak para kazanmanın yolunu da buluyor. Türkiye’de yeni bit pazarları artık mobilde. İç giyim, gömlek, makyaj malzemesi, gözlük, saat, ayakkabı gibi aklınıza ne gelirse bulmanız mümkün. Bu uygulamaların belli başlılarına sizler için inceledik.

Gardoraps

Gardoraps sayesinde, Giymediğiniz kıyafetleri dolabınıza ekleyerek hem kendi dolabınızı satışa açabilir hem de diğer kadınların dolaplarından alışveriş yapabilirsiniz.

İkinci el moda adresi olan Gardrops’a, istediğiniz kadar moda ürününü ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra email veya Facebook ile kullanıcı girişi yapabilir ve ‘Hemen Sat‘ bölümünden satmak istediğiniz ürününün detaylarını hızlıca ekleyebilirsiniz.

Gardoraps uygulamasını iOS cihazınıza indirmek için tıklayın.

Gardoraps uygulamasını Android cihazınıza indirmek için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz