Televizyon anlayışı LG Ultra HD ile değişiyor

0
301 Okunma

Televizyonlar, her evin baş tacı. Salonun baş köşesine yerleşen ve tüm ev halkı için en önemli eğlence kaynağı olan TV’ler, teknoloji ilerledikçe büyüyor ve görüntü kalitesiyle daha da etkileyici hale geliyorlar.

Dünyanın en önemli TV panel üreticilerinden olan LG’nin televizyonları da, yüksek kalitesiyle büyük beğeni topluyor.  Firmanın, Ultra HD 4K fortmatı ve HDR renk zenginliği özelliğiyle piyasaya sürdüğü televizyonlar, tüm evlere rengarenk bir atmosfer katıyor.

Firmanın Türkiye’de de satışta olan 60 inç boyutundaki 60UH605V modeli Ultra HD televizyonu, tüm ev halkını mutlu ederken misafirliğe gelen komşularınızı kıskançlıktan çatlatacak yeteneklere sahip.

WebOS işletim sistemine sahip televizyon, böylece internete kolayca bağlanıyor ve akıllı TV özellikleriyle eğlenceye yeni bir boyut katıyor. Ayrıca, televizyonda yüklü uygulamalar ve DLNA yeteneği sayesinde, telefonunuzdaki tabletinizdeki, laptob’ınızdaki video ve görüntüleri kablosuz olarak televizyona yansıtabilmeniz de başka bir güzellik.

UltraSound özelliği ise film seyrederken salonunuzun her bir köşesinden, canlı ve etkileyici sesler duyarak filmi çok daha canlı hissetmenize yardımcı oluyor.

Televizyonun 3D colour Mapping adı verilen teknolojisi ise onun rakiplerine oranla çok daha canlı renkleri gösterebilmesini ve hayatın renklerini daha gerçekçi, daha güzel seyredebilmenizi sağlıyor.

LG’nin farklı boyutlardaki Ultra HD televizyonlarını elektronik marketlerde veya LG mağazalarında bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz