LG Signature W7 OLED

0
382 Okunma

LG, ince, şık ve OLED ekranlı televizyon isteyenleri mutlu edecek yeni bir modelini piyasaya çıkardı. LG’nin yeni OLED televizyonu Signature W7 OLED, sadece 2,75 mm kalınlığı ile kağıt kalınlığına en çok yaklaşan televizyonlardan biri.

Signature W7 ince formuna rağmen güçlü basa sahip Dolby Atmos ses sistemiyle de dikkat çekiyor. Parlak HDR renkleri gösterebilme yeteneğine sahip olan yeni televizyonun işletim sistemi ise webOS 3.5.

65 inç boyutundaki ekrana sahip versiyonu OLED 65W7 için 8 bin dolar fiyat etiketi belirleyen LG televizyon için, duvardaki bir tablo ifadesini kullanıyor. İnce yapısı ve yok kıvamındaki çerçevesi ile duvarla bütünleşen televizyon için kullanılan bu terim televizyona hakkını veriyor.

65 inç ve 77 inç boyutlarında iki farklı versiyonu olan televizyonda 4.2 özellikli ses sistemi bulunuyor. Bu da ön tarafa odaklanmış 4 ses kanalı, arka tarafa odaklanmış 2 ses kanalı anlamına geliyor. Bu sayede surround ses efektleri yaratabilen televizyonda film seyretmek de ayrı bir keyife dönüşüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz