19 Nisan Pazartesi 2021

LG V60 ThinQ tasarımıyla karşınızda!


lg-v60-thinq-tasarimiyla-karsinizda-4

Son zamanların yükselen markalarından Xiaomi, bu yıl LG V60 ThinQ ismini verdikleri akıllı telefonlarını tanıtacak.
Telefon sektörünün heyecanla beklediği Mobil Dünya Kongresi etkinliği önümüzdeki ay gerçekleşecek. Bu etkinlikte tanıtılması beklenen LG V60 ThinQ’nun arka paneline ait görüntüler paylaşıldı.

Twitter tweet’lerinize kimlerin cevap verebileceği yetkisini sizlere veriyor!

lg-v60-thinq-tasarimiyla-karsinizda-1

Sızdırılan görsellere baktığımız zaman iki farklı alternatifler karşılaşıyoruz. İşte LG V60 ThinQ’nun piyasaya sunacakları renkler:

lg-v60-thinq-tasarimiyla-karsinizda-2

İşte LG V60 ThinQ ve özellikleri:

lg-v60-thinq-tasarimiyla-karsinizda-3

V50 ThinQ ile benzer tasarıma sahip demek yanlış olmaz. Cihazın çift ekran aksesuar ile beraber gelmesi bekleniyor. Diğer modellerle kıyaslandığında kamera yuvası daha geniş özellikte. Ayrıca telefon 5G desteğine sahip konumda. Cihazın tam dört arka kameraya sahip olması bekleniyor. Bunun yanında çok yakın bir zaman önce sızdırılan bilgilere göre LG G9’a ait render görsellerinde arka kameranın benzer şekilde yatay bir pozisyonda konumlandırılmış.

Bu kapsamda LG’nin 2020 yılında Snapdragon 865’i tercih edeceği yönde bilgiler var. Bunun yanı sıra V60 ThinQ modelinin özellikleri tam olarak bilinmemekte.

Elon Musk yaptığı dans ile gündemde!

YAZAR: Didem Ergin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal medya hesaplarını güvende tutmanın 5 yolu

Son dönemlerde sosyal medya platformlarına yapılan siber saldırılar kullanıcıları tedirgin etmeye başladı. Kişisel bilgilerinin güvenliğinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir