LG’nin beyaz eşyaları “Deep Learning”ile akıllanıyor

0
362 Okunma

LG’nin Deep Learning adını verdiği teknoloji ile evimizde kullandığımız eşyaları akıllandırmayı hedefliyor. LG’nin sunduğu inovatif “ LG Deep Learning ” teknolojisiyle akıllanan beyaz eşyalar, kullanıcı alışkanlıklarını gözlemleyip inceleyerek, onların yaşam tarzını daha iyi anlıyor. İlk olarak CES 2017’de tanıttığı “ LG Deep Learning ” teknolojisiyle günümüzün beyaz eşyalarının işlevselliğini yepyeni bir seviyeye çıkarıyor.

Kullanıcıların her zaman hayalini kurduğu kendi kendine düşünebilen, yapay zekâlı robot ve bilgisayar teknolojilerini beyaz eşyalara uygulayarak, evinizi çok daha fütüristik bir hale getiriyor. Kullanım tercihlerinizi öğrenen bunlara göre kendi kendine çözümler geliştiren LG Deep Learning teknolojili beyaz eşyalar, çok daha kişiselleştirilmiş kullanım özellikleriyle kendinizi daha iyi ifade etmenize yardımcı oluyor.

Kullanım tercihlerinize göre ürünleri sıralıyor

Kullanım tercihlerinizi öğrenerek bunlara göre kendi kendine çözümler geliştiren LG “Deep Learning” teknolojili akıllı evler ve cihazlar, çok daha kişiselleştirilmiş kullanım özellikleri sunuyor.

Akıllı ev ve cihazlarını aktif olarak kullanan tüketicilerin yüzde 70’den fazlası entegre ses kontrolüne sahip olan cihazları kullanma taleplerini belirtiyor. Güvenlik ve daha fazla kullanıcı kolaylığı akıllı ev teknolojisi ve ses kontrolüne artan talepleri yönlendiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz