26 Eylül Cumartesi 2020

Lüks moda devi Burberry Twitch’te neler yapacak?


burberry twitch'te

Lüks moda devi Burberry, genelde oyun yayınlarıyla tanıdığımız Twitch‘te canlı moda şovunu gerçekleştirecek. Platform üzerinden canlı şovunu gerçekleştirecek olan ilk moda devi Burberry olacak.

Burberry Twitch’te şov yapacak ilk moda markası olacak

Amazon‘un sahibi olduğu Twitch, dünyanın en büyük canlı yayın platformu. Platform daha çok oyun videoları ve e-spor yarışmaları gibi ilgi alanlarına yönelik etkinlikler yayınlıyor. Ancak bu sefer farklı bir içerikle karşımızda bunun dışında Burberry, platformda bir gösteri yayınlayacağını duyuran ilk lüks moda evi oldu.

burberry twitch'te

Dünya genelinde 400’den fazla mağazası bulunan İngiliz moda evi, 17 Eylül Pazartesi günü yaptığı duyuruda İlkbahar/Yaz 2021 şovunu Twitch platformunda yayınlayacağını açıkladı. Şova hiçbir davetli katılmayacak, sadece çevrim içi olarak izlenebilecek.

Çoğu moda devi lüks marka defilelerini ertelerken, bazı markaların şovları ise sınırlı sayıda kişinin katılımıyla gerçekleşti. Bunların yanında Burberry ise şovunu çok farklı şekilde hayata geçirecek.

Elon Musk Twitter’da Billl Gates’e gönderme yaptı!

YAZAR: Dilara Kaya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

acun ılıcalı, exxen, netflix

Acun Ilıcalı yeni dijital platformunun ismini açıkladı

TV8’in sahibi ünlü yapımcı Acun Ilıcalı dijital bir platform kuracağının sinyallerini haftalar öncesinden vermişti. . TV8’in …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir