Markafoni Blog yenilendi

0
428 Okunma

Markafoni, hayatı kolaylaştıracak pratik bilgilerin yer aldığı Markafoni Blog’u yenilendi ve tıklanmaya hazır.

Markafoni, indirimlerle hayatlarını kolaylaştırdığı takipçilerine Markafoni Blog ile hayatın her alanından öneriler sunuyor. Amaç, modadan mutfağa, ev dekorasyonundan kozmetiğe birbirinden farklı kategorilerde trendleri, faydalı bilgileri paylaşarak ‘akıllı alışveriş’e yönlendirmek.

En son trendler, sokak stili önerileri, dünya başkentlerinden ilham veren moda fikirleri, pratik yemek tarifleri, dekorasyon yenilikleri, makyaj ipuçları ve güzellik sırlarının yer aldığı blog, Markafoni takipçilerinin en yakın arkadaşı olmaya aday.

“Benim olmalı”diyenler buraya

Görüp de bayılacağınız, sahip olmak isteyeceğiniz her şey “Benim Olmalı” bölümünde. En yeni ve albenili ürünler, kozmetikten aksesuara kadar zor beğenenlere fikirler veriyor.

“En güzel” Bakım ve Makyaj Tüyoları

Kadınların vazgeçilmezi makyaj ve cilt bakımı hakkında blogda yer alan zengin içerikler hemen dikkat çekiyor. Şu anda sokakta, ofiste, davette öne çıkan makyaj trendleri, evde yapılabilecek pratik bakım maskeleri, popüler kozmetik ürünleri hakkında gerçek bilgiler herkesin işine yaracak içerikler.

Nasıl Giyerim?

En kullanışlı kombinlerin yer aldığı “Nasıl Giyerim” sayfasıgardıroplarda mutlaka bulunması gereken, anahtar parçalar ve onları doğru kullanmak üzerine öneriler var. Bu bölümde ayrıca ünlü tasarımcılardan tüyolara ve mevsimlere göre trendleri uygulama biçimlerine de yer veriliyor. Sokaktayım, Blog’un en iddalı olduğu alan. “Madem ki herkes her gün sokakta, o zaman modanın kalbi de orada,” fikrinden yola çıkıyor. En zor trendler bile doğru önerilerle giyilebilir bir hale geliyor.

Mutfakta biri mi var?

Markafoni Blog’da çalışan kadınların en önemli sorunlarından, “Akşama değişik ne pişirsem?” için de modern çözümler var. Pratik ve uygulanabilir tarifler, özel günlere yönelik havalı menüler, “Mutfakta biri mi var?” da. Şifalı çaylardan salepli muffinlere kadar her gün ilginç bir öneri.

Evinde rahatlık arayanlar için “Evim Güzel Evim”

Yaşam alanınıza moda dokunuşları getiren “Evim Güzel Evim”de yer alan öneriler ile herkes kendi evinin iç mimarı olabilir. İskandinav stilini uygulamak için tüyolardan, birkaç parça ile büyük değişikliklere kadar pek çok pratik bilgi bir arada. Evde zaman geçirmenin eğlenceli yolları, ev partisi düzenlemek isteyenler için olmazsa olmazlar bu bölümü takip edeceklere ilham veriyor.

Daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz