Philips 9002 OLED TV

0
509 Okunma

Philips, artık alışkın olduğumuz yüksek kalitesini yeni televizyonu 55POS9002 OLED TV ile yeni bir seviyeye taşıyor.

Philips’in #looksbetter kampanyası ile tanıttığı yeni televizyonunda görüntü kalitesi gözle görülür biçimde iyileştirilmiş durumda. OLED ekranlar henüz tüm üreticiler için standart hale gelmiş değil ancak Philips, 55POS9002 ile OLED teknolojisi sayesinde, daha yüksek görüntü kalitesi sunmayı tercih etmiş.

Model isminin yanında, Philips 9002 olarak adlandırılan yeni OLED TV, Philips’in altı ay içinde piyasaya sürdüğü ikinci OLED TV olma özelliğini taşıyor. Kısa süre önce de 901F isimli bir OLED TV tanıtan Philips, OLED TV’lerin gördüğü yoğun ilgi ve beğeni nedeniyle, ikinci televizyonu da üretmeye karar verdi.

İnce ve şık tasarıma sahip olan televizyonda ses panelleri de cihazın arkasına yerleştirilmiş. Bazı kullanıcılar için, panellerin ön tarafa bakmaması olumsuz bir özellik olarak yorumlansa da, sesin kulağa doğrudan değil, odanın duvarlarına çarpıp dağılarak gelmesi, çok daha doğal bir etki yaratır. Doğada ses kaynaklarının, bizzat sizi hedef alıp size odaklanarak ses yaymadığını hatırlamaya çalışın. Dolayısıyla aslında televizyonlarda ses panellerinin odaya ön cepheden ses vermiyor olması, olumsuz bir özellik olarak sayılamaz.

Philips’in P5 chipsetine sahip olan cihaz böylece kanal geçişlerini çok daha yumuşak yapabiliyor ve yüksek çözünürlüklü görüntüleri çok daha hızlı işleyebiliyor.  Ayrıca akıllı TV özelliklerinin de daha hızlı ve kolay çalıştığını hatırlamak gerekiyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz