16 Ağustos Salı 2022

Mavi’de kapıda ödeme dönemi başladı


Mavi’nin online mağazası Mavi.com, kapıda ödeme hizmetiyle müşterilerine kolaylık sağlıyor. Bu yeni uygulamayla kredi kartı kullanmadan kapıda ödeme yapmak isteyen Mavi müşterileri, alışverişin tadını özgürce çıkarıyor.

Mavi.com’un, müşterilerine sunduğu başka avantajlar da bulunuyor. Mavi’nin müşteri ilişkileri programı Kartuş kart sahipleri, online alışverişlerinde yüzde 5 puan kazanma ve harcama imkanı buluyor. İstanbul içi aynı gün teslimat hizmeti ile müşteriler sipariş ettikleri ürünlere kısa sürede ulaşıyorlar. Mağazada bul özelliğiyle beğendikleri ürünlerin hangi mağazalarda olduğunu kontrol edebiliyorlar. Mavi.com’dan alınan ürünlerin iade, değişim veya tadilat işlemleri, Mavi mağazalarından da yapılabiliyor.

Online mağaza, zengin ürün çeşitliliğine de sahip. Her kullanıcının istediği ürün gruplarını seçerek sayfasını özelleştirmesine imkan tanıyan filtreleme gibi ek özellikleriyle Mavi.com, online alışverişe hız kazandırıyor.

Mavi.com’dan alışveriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.