13 Ekim Cumartesi 2018

Mercedes Benz’den iPhone kılıfları geliyor


Alman otomobil markası Mercedes-Benz sadece arabaları ile değil, çıkardığı diğer ürünleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Teknolojik aletler için çıkardığı aksesuarları arasına şimdi de iPhone kılıfları ekledi. Hem tarzı hemde kalitesi ile dikkatinizi çekecek bu aksesuarları birlikte inceleyelim.

Mercedes iPhone kılıfları ile dikkat çekiyor

iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus ve iPhone X sahiplerine müjde. Alman otomobil markası, şimdi iPhone modelleri için yeni kılıfları duyurdu. Henüz fiyat ve satın alma hakkında detaylı bilgi verilmedi. Oldukça kaliteli malzemelerden oluşan kılıfların bir kısmında gerçek karbon fiber ve alüminyum karışımlar kullanılıyor.

Telefon kılıflarının yanı sıra lightning ve Micro USB konektörlerine sahip 2’si 1 arada bir kablo ve bilgisayar kılıfı gibi farklı seçenekleride bulunuyor. Mercedes tarafından üretilen bu aksesuarların fotoğraflarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mühendisler için üstün özellikte kalemler!

Mükemmel bir şekilde  hazırlanmış olağanüstü kalemler, aramızdaki entelektüellerin ihtiyaçlarına tam anlamıyla hitap ediyor! Mühendisler, sıradan …

Bir Cevap Yazın