23 Ekim Cuma 2020

MSI pembe serisi göz kamaştırıyor


MSI pembe serisi

Kadınların kullandığı teknoloji ürünlerinde farklı renk seçenekleri sunan şirketler, hem yüksek performans hem de kadınların çok seveceği pembe ve kırmızı renklerini ağırlıkta kullanıyor. Geçen yıl Razer’dan gelen pembe dizüstü bilgisayar hamlesinin ardından 14 Şubat yaklaşırken güçlü bilgisayarlarıyla bilinen MSI pembe serisi ile kadınların gönlünü fethetmeyi düşünüyor.

Razer pembe serisi oyunseverlere sesleniyor

MSI pembe serisi gönülleri fethetiyor

Şubat ayının içine girmiş bulunuyoruz. Bu nedenle birçok şirket 14 Şubat Sevgililer Günü vesilesiyle özel seri ürünlerini ortaya çıkartıyor. Bu kapsamda değerlendirilebilecek olan MSI pembe serisi, hem performans odaklı hem de tasarımsal açıyı düşünenler için harika bir set hazırladı. Set diyoruz çünkü hazırlanan pembe serinin içinde, pembe bir mouse, bir anahtarlık ve çok şık pembe bir bilgisayar taşıma çantası da bulunuyor.

MSI pembe serisi

MSI aslında bu ürünü kadınlar için çıkarttığını söylemiyor olsa da kadın kullanıcılarının ilgisini çekecek gibi duruyor. Pembe renginin yanında güçlü özellikleri neymiş bu bilgisayarın bakalım. Rose Pink Prestige 14 olarak adlandırılan bu bilgisayar, Nvidia‘nın GeForce GTX 1650 Max Q‘suna ve 4K bir ekrana sahip. Ayrıca Intel’in 6 çekirdekli 10.Nesil Core i7 U serisi işlemcisini bünyesinde barındıran pembe cihaz, Thunderbolt 3 desteği ve bir microSD kart okuyucusuyla karşımıza çıkıyor.

MSI pembe serisi

Pembe dizüstü bilgisayar 1.399 dolarlık bir fiyat etiketiyle kullanıcıyla buluşuyor.

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram Reels

Instagram Reels nasıl çekilir?

Instagram şüphesiz dünya genelinde en çok tercih edilen sosyal medya uygulamalarından biri. Yakın zamanda eklenen …

2 Yorumlar

  1. Bu seti nereden satın alabilirim?

    • Tarayıcıdan MSI Pembe serisi yazdığınızda birçok internet sitesi çıkıyor. Oradan bakıp araştırıp alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir