21 Mayıs Salı 2019

Nanit akıllı bebek monitörü sayesinde daha uzun uyku!


Ebeveynler bebekleri ile geçirdikleri ilk yılda günü sekiz bölmek zorunda kalıyor. Bebeklerin üç saatte bir uyandığını düşünürsek, ebeveynlerin sıkı işbirliği içinde olması şart. Şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi bebek monitörü olduğunu iddia eden Nanit, son bir yıllık verilerini yayınladı. Nanit akıllı bebek monitörü ile uyuyan bebeklerin daha erken uykuya daldıkları söyleniyor. 

Amerika Birleşik Devletleri’nde 6 binden fazla Nanit akıllı bebek monitörü kullanan ailenin verilerini analiz eden şirket, bu bebeklerin yüzde 34’ünün ebeveyn yardımına ihtiyaç duymadan uykuya daldığını ortaya koydu. Ayrıca 11 ay ve daha küçük bebeklerin geceleri, Nanit monitörü kullanılmayan bebeklere göre daha uzun uyuduğu açıklandı. 

Uyku, özellikle küçük bebeklerin sağlıklı gelişmesi için egzersiz ve beslenme kadar önemli. Akıllı bebek monitörü ülkemizde yaklaşık 5.000 TL’lik fiyatla satın alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Asistan kuaför randevusu alabilecek

Google I/O 2019 etkinliğinde Asistan ile ilgili yeniliklerini paylaştı. Artık Asistan kullanıcısı için kuaför randevusu …

Bir Cevap Yazın