16 Ocak Perşembe 2020

Nanit akıllı bebek monitörü sayesinde daha uzun uyku!


Ebeveynler bebekleri ile geçirdikleri ilk yılda günü sekiz bölmek zorunda kalıyor. Bebeklerin üç saatte bir uyandığını düşünürsek, ebeveynlerin sıkı işbirliği içinde olması şart. Şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi bebek monitörü olduğunu iddia eden Nanit, son bir yıllık verilerini yayınladı. Nanit akıllı bebek monitörü ile uyuyan bebeklerin daha erken uykuya daldıkları söyleniyor. 

Amerika Birleşik Devletleri’nde 6 binden fazla Nanit akıllı bebek monitörü kullanan ailenin verilerini analiz eden şirket, bu bebeklerin yüzde 34’ünün ebeveyn yardımına ihtiyaç duymadan uykuya daldığını ortaya koydu. Ayrıca 11 ay ve daha küçük bebeklerin geceleri, Nanit monitörü kullanılmayan bebeklere göre daha uzun uyuduğu açıklandı. 

Uyku, özellikle küçük bebeklerin sağlıklı gelişmesi için egzersiz ve beslenme kadar önemli. Akıllı bebek monitörü ülkemizde yaklaşık 5.000 TL’lik fiyatla satın alınabiliyor.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Telefon taksit sayıları kaça indi?

Bu gün sabah saatlerinde yayınlanan habere göre telefon alımında taksit sayıları resmen düşüyor. Ödemeyi taksitlendirme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir