12 Mayıs Çarşamba 2021

Netflix’in ikinci Türk dizisi Atiye fragmanı ile dikkat çekti


Hakan: Muhafız ile birlikte Türk yapımı Netflix orijinal içerikleri de platformda yerini almaya başladı. Netflix, merakla beklenen ikinci Türk orijinal dizisi Atiye’nin resmi fragmanını paylaştı. Atiye fragmanı ile izleyicileri heyecanlandırdı.

İşte yeni Atiye fragmanı!

Atiye‘nin tanıtım videosu 17 Kasım’da yayınlanmıştı. Dizinin ilk fragmanı ise 28 Kasım günü geldi. Şimdi ise ikinci Atiye fragmanı yayınlandı. Türk yapımı ikinci Netflix orijinal içeriği olan Atiye, 27 Aralık günü 8 bölümlük ilk sezonu ile platformdaki yerini alacak.

Fragmanda ‘Hepimiz özel olduğumuza inanmıyor muyuz?’ sorusuna vurgu yapılıyor ve Atiye’nin özel güçlerine dair ilk detaylar paylaşılıyor diyebiliriz.

Dizi, izleyicileri kendini keşfetme, aile bağları ve çözülmesi gereken sırlarla dolu bir dünyaya taşıyacak.

Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger’in rol aldığı Atiye, Göbeklitepe’de bir kazı sırasında keşfedilen bir işaretle hayatı değişen genç bir ressamı konu alıyor. Bu arada dizinin Şengül Boybaş’in Karakalem ve Dünyanın Uyanışı adlı eserlerinden uyarlandığını da belirtelim.

Atiye‘nin yönetmen koltuğunda OzanAçıktan ve Gönenç Uyanık oturuyor.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

eurovision-sanal-dunyaya-tasiniyor

Eurovision sanal dünyaya taşınıyor

Heyecanla beklenen Eurovision Şarkı Yarışması bu yıl Hollanda’nın Rotterdam kentinde gerçekleşecek. Ancak yarışma, küresel salgından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir