13 Temmuz Pazartesi 2020

The Witcher’ın bol ipuculu fragmanı yayınlandı


Son zamanların en popüler fantastik kurgularından biri olan The Witcher dizisinin yayınlanmasına çok az kaldı. Yayın hayatına girmesine sayılı günler kala dizi hakkında birçok bilgiye ulaşabileceğimiz bir fragman yayınlandı. The Witcher dizisi hakkında yeni ipuçları ve son fragmanı haberimizde…

The Witcher fragmanı ile dikkat çekti

Bilindiği gibi The Witcher, Andrzej Sapkowski’nin ünlü fantastik kurgu serisi baz alınarak hazırlandı. Netflix’te yayın hayatına başlaması beklenen bu dizi kısa bir süre sonra izleyiciyle buluşacak.

Serinin hayranları diziyi büyük merakla bekliyorlar. Dizi daha başlamadan büyük bir hayran kitlesine ulaşmış durumda.
Şu ana kadar Netflix, The Witcher hakkında çok az denecek bilgiler sızdırmıştı. Şimdi ise beklenmedik bir şekilde dizinin konusu hakkında büyük bilgiler içeren bir fragman paylaşıldı.

The Witcher’ın Netflix’te yayınlanacağı haberi duyulduğundan beri yapımın hayranları büyük bir heyecanla diziyi bekliyorlar.

Netflix’in büyük bir bütçe ayırdığı The Witcher’ın sona eren Game of Thrones’un yerini alması bekleniyor. Netflix, dizinin sadece ilk sezonu için 70-80 milyon dolar harcama yaptı.
Bu, 50-60 milyon dolar bütçe ile başlayan Game of Thrones’u bütçe bakımından geçmiş durumda.

Bu da The Witcher’ın daha masraflı bir yapım olduğunu gösteriyor. Beklentiyi bu kadar yükselten yapım bakalım istenilen ilgiyi görecek mi?

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’a gelen tepkiler

YAZAR: Didem Ergin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Buds Live

Samsung’un yeni kulaklığı Galaxy Buds Live

Samsung’un fasulye görünümünde tasarladığı Galaxy Buds Live kulaklığı için üç farklı renk seçeneğinin olacağı ortaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir