15 Ağustos Pazartesi 2022

Philips Avent hızlı biberon ısıtıcı


Philips Avent hızlı biberon ısıtıcı
Philips Avent hızlı biberon ısıtıcı

Parkta, plajda veya seyahat sırasında miniğinizin sütünü nasıl ısıtacağınızı düşünerek endişelenmeye son. Termal biberon ısıtıcısı, sütünüzü hareket halindeyken ısıtmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Önceden doldurulmuş biberon ısıtıcı, suyu en az 4 saat sıcak tutar ve oda sıcaklığındaki 120 ml’lik sütünüzü 2,5 dakikada ısıtır. Böylece bebeğiniz her zaman, her yerde yemeğinin tadını çıkarabilir!

Sütünüzü hızlı ve eşit derecede ısıtır

Biberonlar için hızlı buz çözme ayarı

Biberon ısıtıcıda kullanışlı bir buz çözme ayarı bulunur. Mikrodalga fırında çözdürmekten daha güvenli ve su kullanarak çözdürmekten daha zahmetsizdir. Donmuş olan sütü veya bebek mamasını sıvı hale getirmek için buz çözme ayarını seçmeniz yeterlidir.

Ayrıca bebek mamasını eşit şekilde ısıtmak için de kullabilirsiniz. Bu ürünü aldığınızda diğer Philips Avent biberonları ve kaplarıyla uyumlu olur.

Faydalı ısıtıcı kılavuzundan yararlanın

Biberon ısıtıcıyı açmak için düğmeyi çevirin ve istediğiniz ısıtma ayarını seçin. Biberon ısıtıcı faydalı bir ısıtma referans tablosu ile birlikte gelir. Böylece ısıtma işleminin ne kadar süreceği hakkında kolayca bilgi edinebilirsiniz.

179.90 TL fiyata sahip olan bu ürüne https://www.philips.com.tr/c-p/SCF355_03/avent-hizli-biberon-isitici  sayfasından ulaşabilirsiniz.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram ebeveyn denetimi

Instagram, yeni ebeveyn kontrolleri sunuyor! Çocukların güvenliği ön planda

Sosyal medya platformu Instagram, yetişkinler kadar çocuklarında ilgi alanında. Öyle ki yaş grubu nedeni ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.