Online Photoshop dersinde büyük indirim!

2
6.617 Okunma
photoshop egitim setleri

Profesyonel anlamda fotoğrafçılığın baş tacı Photoshop’tur. Hobi olarak veya meslek olarak fotoğrafçılık yapmayı düşünüyorsanız öğrenmeniz gereken en teknik detaylardan biridir. Makineyi iyi kullanma, bakış açısı ve güzellikleri tek seferde görebilme gibi görsel yetenekleriniz kuvvetli olsa da teknik anlamda Photoshop bilmezseniz bazı kusurları kapatmada ve görsel şöleni artırmada zorlanabilirsiniz.

İnternette konuyla ilgili birçok eğitim videosu var. Ücretli veya ücretsiz kaynaklardan yararlanabilirsiniz. Şu an indirimde olan The Ultimate Photography & Photoshop Bundle Online Eğitim Seti‘ne ise çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

İşte, eğitim setinin özellikleri!

photoshop dersleri

Uzman fotoğrafçılar tarafından verilen bu online eğitim setinde, hem Photoshop’a hem de fotoğrafçılığa dair birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 7/24 rahatlıkla ulaşabileceğiniz eğitim setinde, 30 saatlik 27 ders bulunuyor. Birebir çevrimiçi destek sağlayan bu eğitim seti uluslararası alanda tanınmış bir kurs. Tüm eğitim düzeyindeki insanlar için tasarlanan ve ömür boyu erişim sağlayabileceğiniz eğitim setini bitirmeniz halinde bir sertifikaya da sahip olabilirsiniz.

Alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan bu eğitim setinin fiyatı aslında 799 dolar. Fakat şu an Digital Trends aracılığı ile eğitim setine sadece 20 dolara sahip olabilirsiniz. 15 Günlük memnuniyet garantisi veren eğitim setine indirim bitmeden sahip olup, profesyonel fotoğrafçılığa hızlı adımlarla erişebilirsiniz.

Detaylı bilgiye ulaşmak ve ürünü satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz