Tefal Turbo Pro yenilendi

0
482 Okunma
Tefal turbo pro
Tefal turbo pro

Yenilikçi teknolojisi ile Tefal, ütüleme işine yepyeni bir boyut getiriyor. Kusursuz buhar dağılımının maksimum performansa dönüştüğü Yeni Tefal Turbo Pro ütü, özel fonksiyonlarının yanı sıra farklılaşmış tasarımı ile dikkatleri çekiyor.

Hayatı kolaylaştıran öneriler sunan Tefal, ütüleme işine yepyeni bir boyut kazandırıyor. Yeni Tefal Turbo Pro, güçlü performansı ve modern çizgileri içeren estetik tasarımıyla da dikkat çekiyor. Kadınlar bir ürün alırken dış görünüşüne çok dikkat ederler. İyi bir tasarım kadınların dikkatini çeker. Tefal bu konuda kadınların gözlerine hitap edecek gibi görünüyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile her tarza hitap eden Tefal Turbo Pro, malzeme kalitesiyle de uzun ömürlü bir kullanım sunacak gibi görünüyor.

Piyasada sayısız ütü modelleri bulunuyor. Teknik özelliklerine, kalitesine, tasarımına göre fiyatlar değişebiliyor. Bir ürün alırken fiyat da kullanıcılar tarafından en önemli husus olabiliyor. Ütü zahmetli bir iş bu yüzden kaliteli bir ürün tercih etmekte fayda var. Alacağımız ürün uzun süre kullanabileceğimiz kalitede olması gerekir. Bu yüzden kaliteli bir ütü tercih etmemiz gerekiyor. Kaliteli bir ürün fiyat anlamında bütçeyi zorlayabiliyor. Bir ürünün her bütçeye hitap edebilmesi de zor bir durum olabiliyor. Piyasaya göre ne çok yüksek bir fiyata sahip ne de çok düşük bir fiyata  sahip olan  Tefal Turbo Pro, 399 TL fiyatı ile kendine ortalama bir fiyat belirlemiş.

Tefal ne gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor?

Tefal Turbo Pro’nun ultra ince Durilium Airglide Autoclean tabanının kaygan yapısı sayesinde, ütülemeyi kolaylaşıyor ve ütüleme zamanını azaltıyor. 220 g/min. buhar gücü ve ideal buhar dağılımı için tasarlanan aktif delikler, zorlu kırışıklıklara karşı meydan okuyor. Tefal Turbo Pro, güçlü buhar performansının yanı sıra benzersiz kireç toparlayıcı aparatı kireç avcısı ile kireç nedeniyle ütü tabanının tıkanması, temiz giysilerdeki kireç lekesi ve kalıntısı problemlerine etkileyici bir çözüm sunuyor.

Ütü, ev işleri içinde en zahmetli ve en çok zaman alan işlerden biridir. Ev elektroniği ve beyaz eşya gibi kadınların ilgi alanında olan ve yorucu olan bazı işlerde, iş gücü en aza indirgenmeye çalışılıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz