4 Haziran Perşembe 2020

Pedigree uygulaması köpek sahiplendiriyor!


Hemen hemen hepimizin küçükken beslediği, hiç değilse beslemek için ailesini ikna etmeye çalıştığı bir kedisi, kuşu yada köpeği vardır. Evimizi paylaşarak bize arkadaşlık eden hayvanlarımızın sunduğu sevgi ve sıcaklık unutulmayan anıların arasında yer alır. Hayvanlar bizlere bir ömür emanet edilmiş canlılar. Köpek maması markası Pedigree, Facebook’un artırılmış gerçeklik maskesini çok güzel bir amaç için kullanıyor.

Pedigree, AllPaws ile birlikte Facebook‘ta ay boyunca kafanızı sallayıp köpek sahiplenmenizi amaçlıyor. Pedigree daha öncede çiğnenen selfie çubuğu gibi eğlenceli ya da bir insanı sahipsiz köpeklerle kavuşturan projeler yapmıştı.

Pedigree ile köpek sahiplenin!

Projeyle gün içinde eğlenelim diye kullandığımız bir Facebook filtresini alıp yararlı bir hale getirmek, bu eğlenceli alanların bizim defayda sağlayabileceğimiz bir yere dönüşebileceğini çok güzel gösteriyor. Pedigree verdiği mesajların tutarlılığını korumakta kararlı.

Kampanyayı Amerika’daki Ekim ayı boyunca süren “barınaktan bir köpek sahiplenin” kampanyasıyla birleştirerek insanları köpek sahiplendirmeye de teşvik ediyorlar.

Filtreyi kullandığınızda kafanızı yanlara sallarsanız farklı farklı köpekler için maskeler yaptığını deneyimliyorsunuz. Kafanızı öne doğru sallayınca da AllPaws uygulamasının altyapısını kullanarak yakınınızdaki bir barınakta bulunan köpekle online olarak eşleştiğinizi görüyorsunuz.

YAZAR: Gamze Deste Yegin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Plus-bts-koleksiyonu.jpg

Samsung Galaxy S20 Plus: Özel BTS koleksiyonu

Sınırlı üretim ile karşımıza çıkacak olan Samsung Galaxy S20 Plus BTS koleksiyonu oldukça ses getirecek …

2 Yorumlar

  1. Kopek almayin, cocuk yapin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir