22 Ocak Çarşamba 2020

Penti’den Türkiye’nin ilk messenger bot yarışması


penti messenger
penti messenger

Penti, yaz boyunca Penti severlerle iletişimde kalabilmek adına bir ilki gerçekleştirdi. Facebook Messenger’da farklı bir yarışma başlatan marka takipçilerinin yaz enerjisine ortak oluyor ve “merhaba!” demelerini bekliyor.

Her hafta yeni bir konu başlığı ve her gün yenilenen 10 soruluk eğlenceli testler ile kullanıcılara sorular yönelten “Chat Bot Uygulaması” sayesinde, Penti bu yaz kadınların Facebook’ta en çok konuştuğu marka olma konusunda iddialı. Yarışmaya katılmak ve ödül kazanmak için Penti Facebook Sayfası’na Messenger’dan bir “Merhaba” demek, yöneltilen sorulara en kısa sürede en çok doğru cevabı vermek, en yüksek puanları toplamak yeterli.

1 ay gibi kısa bir sürede 20 bin soru cevaplanan ve Utopic Farm imzası taşıyan bu proje aynı zamanda verilen cevaplardan yola çıkarak katılımcıların zevklerini öğreniyor ve onlara en uygun kombin önerileri sunmayı da ihmal etmiyor.

Yayınlandığı andan itibaren büyük bir ilgi gören bu projeyi aşağıdaki adrese tıklayarak inceleyebilirsiniz: http://m.me/penticorap

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

hadise-yine-bir-videoyla-sosyal-medyayi-salladi

Hadise yine bir videoyla sosyal medyayı salladı!

Hadise ve Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar her zaman büyük olay yaratıyor. Bu sefer Hadise yine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir