18 Ağustos Perşembe 2022

Selfie’lerinizi sanat eserine dönüştüren uygulama


Philm

Philm uygulaması, çektiğiniz selfie’leri birer sanat eserine dönüştürüyor. Uygulama hem iOS hem de Android uygulama mağazasında ücretsiz yer alıyor.

Çektiğiniz selfie’lerin bir Van Gogh resmi veya olarak görünmesini ister miydiniz? Eğer cevabınız evetse, sizi iOS ve Android platformlarında yer alan Philm uygulaması ile tanıştıralım.

İlk bakışta son dönemin popüler fotoğraf uygulaması Prisma‘yı andıran Philm, benzer bir mantıkla çalışıyor. Telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları kendine has işleme yöntemiyle bir sanat eserine dönüştüren uygulama içerisinde, kullanabileceğiniz birbirinden farklı onlarca işleme methodu yer alıyor.

Philm

Sadece fotoğraf için değil, videolar için de kullanabileceğiniz uygulama, gerçek zamanlı filtre uygulama ve sticker desteği gibi ek özelliklerle dikkat çekiyor. Uygulamanın her iki platformda da ücretsiz olduğunu belirtelim. İndirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı iOS için buradan, Android içinse buradan indirebilirsiniz.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.