8 Mayıs Cumartesi 2021

Pinterest, iOS 14 gelince günlük indirme rekoru kırdı!


pinterest iOS 14, pinterest rekor

iPhone’lara gelen iOS 14 güncellemesi büyük yankı uyandırdı, pek çok üçüncü parti yazılım bu güncellemeden etkilendi. Bunlardan biri de Pinterest tarafını ilgilendirdi. Pano sistemiyle çalışan görsel paylaşım uygulaması Pinterest, günlük indirme rekoru kırdı. İşte Pinterest iOS 14 ile nasıl rekor kırdı haberimizde…

Pinterest, iOS 14 ile nasıl rekor kırdı?

iOS 14 ile gelen yeniliklerden biri de Widget’lar oldu. Apple kullanıcıları ise bu Widget’lar ile ana sayfalarının tasarımını nasıl yapacaklarını araştırmaya başlamış durumda bile. Kullanıcılar, oluşturacakları özel simgelerle uyumlu arka plan ve duvar kağıdı bulmak için Pinterest’e yönelmiş durumda.

pinterest iOS 14, pinterest rekor,

 

Durum böyle olunca uygulama mağazası istihbarat firması Apptopia, iOS 14 özelleştirme trendinin Pinterest’in indirmeleri üzerindeki etkisini fark eden ilk firma oldu. Firmanın verilerine göre Pinterest, dünya çapında yaklaşık 616.000 yeni yükleme kaydettiği 21 Eylül’de günlük indirme rekoru kırdı. Bununla birlikte başka bir üçüncü taraf, Pinterest’in günlük indirme rekorunun aslında bir gün önce kırıldığını iddia etti.

iPhone’unu özelleştiren kişilerin paylaştıkları:

 

NASA Ay’a ilk kez kadın astronot gönderecek

YAZAR: Dilara Kaya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube kırpma özelliği

YouTube yeni bir arayüz için hazırlanıyor

Google, video platformu YouTube “Dinleme kontrolü” adında yeni bir özellik test ediyor. Bu özellik müzik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir