Pokemon GO’ya nadir Pokemonlar geliyor

0
834 Okunma

Niantic’in artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan popüler mobil oyun Pokemon GO’yu, 2017 sonunda yeni sürprizler bekliyor.

Yapımcı Niantic’in açıklamalarına göre, Pokemon GO severler, 2017 sonunda yeni bir heyecanla karşılaşacak. Yapımcı, oyuna ender bulunan çok güçlü Pokemonları eklemeye hazırlanıyor. Bunların arasında iyi bilinen Mew ve Mewtwo gibi Pokemonlar da yer alıyor.

Hangi yeni Pokemonlar geliyor?

Şirketin CEO’su John Hanke, efsanevi Pokemonlar’ı oyuna yerleştirmenin şirketin bu yılki ilk önceliği olduğunun da altını çiziyor.

Ancak oyuna katılacak efsanevi Pokemonlar’ın sayısı sınırlı olacak. Hanke’ye göre, oyuna 2017 içinde, beş efsanevi Pokemon eklenecek. Bunlar, Mew, Mewtwo, Articuno, Zapdos ve Moltres.

Bu yeni Pokemon’ları yakalamak isteyen kullanıcıları ise zor yolculuklar bekliyor olacak. Niantic’in bu efsanevi Pokemonlar için teste başladığı da düşünülüyor çünkü 2016 sonunda bir kullanıcı, oyunda henüz bulunmayan Articuno’yu yakaladığını açıklamıştı ve yapımcı Niantic de bunun bir hatadan kaynaklandığını açıklamıştı. Böylece yapımcının söz konusu 5 Pokemon’u oyuna eklemek için uzun zamandır hazırlık yaptığı anlaşılmıştı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz