Saç modeli seçmek için bir telefon yeter

0
5.921 Okunma

Saç modeli değiştirmek stresli iştir. Seçtiğimiz model yakışacak mı, abartılı mı duracak, çirkin mi olacak yoksa bizi bambaşka bir insan mı yapacak, saç yapılana kadar bu detayları fark etmemiz zordur.

Neyse ki akıllı telefonlar bize bu konuda ön inceleme fırsatı sunuyor. Beğendiğimiz saç modellerinin bizim üzerimizde nasıl duracağını önceden gösteren uygulamaları, telefona yükleyip bir fotoğrafımızı uygulamaya yüklememiz yeterli.

Bu tür bir saç modeli uygulaması olan Woman hairstyle photoeditor, Android kullanıcısı hanımlar için yeni saç modeli denemelerine imkan sunuyor.

Uygulamayı yükledikten sonra yüzünüzü mevcut saçlarınızdan ayırmak için saç hattınızı bir çizgiyle belirliyor ve saçlarınızı fotoğraftan çıkarıyorsunuz. Ardından seçtiğiniz tüm saç modellerini rahatça yüzünüz üzerinde inceleyebilirsiniz.

Toplanmış saçla fotoğraf çektirin

Hem bu uygulama, hem de benzer uygulamalar için, pratik bir kullanım tavsiyesi olarak, saçınızı sıkıca topladığınız ve arkadan bağladığınız bir fotoğrafınızı yüklemeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece, uygulama içinde mevcut saçınızı fotoğraftan ayırmak çok daha kolay olur.

Uygulamada 100’den fazla saç modeli yer alıyor. Tek yapmanız, size en çok yakışanını seçip, kuaförünüze bu modeli göstermek.

Uygulamaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz