17 Ağustos Çarşamba 2022

Polygreen akıllı bebek takip cihazını inceledim!


Bebeğiniz için oldukça kullanışlı ve pratik Polygreen Bebek Takip Cihazı incelemesi ile karşınızdayız.

Polygreen Akıllı Bebek Takip Cihazı inceleme

Polygreen Bebek Takip Cihazı satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/74b86d1f

Eğer yeni bebek sahibi olduysanız ya da birkaç aylık bir bebeğiniz varsa, hem onunla ilgilenip hem de diğer işlerinizle uğraşmak zorunda olan anneler için oldukça faydalı bir ürünü inceledik.

Polygreen Bebek Takip Cihazı ile birlikte bebeğinizin karın kısmına yumuşak yapılı kemeri takıp, üzerindeki alıcıyı da bebek bezinin üzerinde yerleştirip bebeğinizin vücut sıcaklığı, hareket ve bebek bezi nem durumundaki değişimi gözlemlemek için kullanabilirsiniz.

Cihazın diğer özellikleri arasında ateş izleme, nefes hareketi takibi, bebek bezi değişim zamanı, cilt sıcaklığı ölçümü, ortam sıcaklığı ölçümü gibi durumları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzdaki Bluetooth bağlantısı ile anında çoklu bildirim gönderme özelliğine sahip cihaz 120 mAh batarya kapasitesine sahip ve USB kablo ile kolayca şarj olabiliyor. Android ve iOS sistemleriyle uyumlu MomiSure uygulaması ile anlık da bebeğinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Anneler için önemli bir konu olan CE sertifikasına sahip bebek takip cihazı için Polygreen 2 yıllık garanti sunuyor.

YAZAR: Yiğit Can Polat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 sn içinde makyaj fırçalarını temizleyen makine!

Teknolojinin hayatımızın her alanına girdiğini ve işlerimizi kolaylaştırdığını hep söylüyoruz. Fakat bu kez robot süpürge, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.