22 Mayıs Pazar 2022

Ramazan’da kullanabileceğiniz mobil uygulamalar


Modern teknoloji ve akıllı telefon sayesinde Ramazan ayında size yardımcı olacak birçok uygulama bulunuyor. Bu içeriğimizde sizler için bu özel uygulamaları derledik.

İmsakiye Pro: Ramazan 2022

ramazan-da-kullanabileceginiz-mobil-uygulamalar-1

Ramazan’da kullanabileceğiniz mobil uygulamalar listemizdeki ilk uygulama İmsakiye Pro. Bu uygulama sahur ve iftar vakti için uyarılardan bulunuyor. Oruç hakkında bilgiler veriyor ayrıca Ramazan dualarını kullanıcılarına paylaşıyor.

İftara Ne Kadar Kaldı?

ramazan-da-kullanabileceginiz-mobil-uygulamalar-2

İftara Ne Kaldı Kaldı? uygulamasında; iftar saatini takip edebilir, sahur ve iftara kalan süreyi görebilir ve namaz vakitlerini kontrol edebilirsiniz. 209 ülkede, İstanbul, Ankara, Konya, Bursa, Bakü ve Viyana gibi 8000’den fazla şehirde sahur ve iftar saatlerini takip edebilirsiniz.

İftar Vakti – İmsakiye

ramazan-da-kullanabileceginiz-mobil-uygulamalar-3

Ramazan’da kullanabileceğiniz mobil uygulamalar listemizin son sırasında İftar Vakti uygulaması bulunuyor. Bu uygulama iPhone’da Ana Ekran’a widget eklemenize imkan tanıyor. Üstelik uygulama internet bağlantısı gerektirmiyor.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp istenmeyen gruplara son verecek yeni özellik sunuyor

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıların konforunu arttırma konusunda kararlı. Yeni özellikleri ile grup kurmaları kolaylaştıran platform, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.