14 Temmuz Pazar 2019

Robotik teslimat servisi!


Robotik teslimat başlıyor! Sürücüsüz market alışverişi teslimatı için ortaklık kuruldu!

Robotik teslimat için,  süpermarket zinciri Kroger ve otonom robotlar şirketi Nuro, çarşamba günü yaptığı açıklamada, şoförsüz bir araç filosu kullanarak yiyecek dağıtmak için ortaklık kurduğunu açıkladı.

Nuro’nun araçları, yoldaki diğer çoğu otomatik otomobil ve kamyonlardan farklı. Çünkü, içinde herhangi bir kişi olmadan da çalışabiliyor. Bu küçük araçlar, sadece malları teslim etmek için tasarlanmış. Robotik teslimat araçları, yavaş hareket ediyor. Ayrıca yolda çok az yer kaplıyorlar.

Robotik teslimat için Nuro şirketinin uygulaması kullanılacak!

Robotik teslimat başlıyor! Sürücüsüz market alışverişi teslimatı için ortaklık kuruldu!

Kroger’in ClickList sipariş sistemi, Nuro şirketinin bir uygulaması ile çalışacak . Online siparişimizi kendi kendine giden bir araç  ile kapımızın önünden alabileceğiz.

Özerk araçlar, süt, yumurta ve ekmeği, belirsiz bir pazarda bu sonbaharda bir pilot program aracılığıyla sunmaya başlayacak.  Kroger süpermarket zinciri, Nuro’nun araçlarını; robotik teslimatları gerçekleştirmek için Amerika’daki 2.800 mağazasında kullanmayı düşünüyor.

YAZAR: Serap Uygur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda’nın gökyüzü konsept aracı

Honda Skyroom, otonom araçlarda kontrol merkezinin kaldırılmasıyla arabanın içinde oluşturduğu geniş iç mekanla oynuyor. İç …

Bir Cevap Yazın