9 Aralık Perşembe 2021

Salma Hayek 12 milyon takipçisine çıplak teşekkür etti


Salma Hayek, 2 Eylül 1966 yılında, Meksika’nın Coatzacoalcos kentinde doğdu. Babası Lübnanlı, annesi Meksikalı.  İspanyolca, İngilizce, Arapça ve Portekizce bilen güzel aktiris Salma Hayek, geçtiğimiz günlerde Instagram‘da 12 milyon takipçiye ulaştı. Bunu farklı bir şekilde kutlayan Salma, akupunktur yaptırdığı sırada çıplak poz vererek tüm takipçilerine teşekkür etti.

İşte o gönderi:

Kutlama mesajında “Destek ve sevginiz için teşekkür ederim. 12 milyona ulaşmamı sağladınız.” metnini İngilizce ve İspanyolca olarak yayınlayan güzel aktiris ayrıca cümlelerine “Sağlık için yapılan her iğne sizden bir milyon takipçime denk geliyor.” açıklamasını yaptı.

İlerleyen yaşına rağmen hala fit ve sağlıklı görünümünü koruyan esmer güzel, şu an 53 yaşında. Fakat dış görünümü ve kendine olan ilgisi sayesinde asla yaşını göstermemesi de büyük bir başarı. Bu teşekkür gönderisini beğenen toplam kişi sayısı ise an itibari ile 805,500 kişiye ulaştı.

Salma Hayek’in Instagram takipçilerine yaptığı bu teşekkür mesajını nasıl buluyorsunuz?

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok’tan 2021 en’ler listesi; ‘TikTok’ta Bu Yıl’

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan TikTok, bir çok konuda video ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir