13 Temmuz Pazartesi 2020

Samsung Galaxy A60 ve A40 hakkındaki dedikodular!


Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy A30 ve A50 modellerinin resmi duyurusunu yaptı. Ancak hepimizin bildiği gibi bu ailenin daha fazla üyesi var. Bunlardan biri A40, diğeri A60, bir diğeri A70. Şimdilik Samsung Galaxy A60 ve A40 ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıkmaya başladı. A70 ise henüz gizemini koruyor. 

Samsung Galaxy A60 ve A40 modellerinin detaylarına yakından bakalım. Çıkan bilgilere göre A60, 6.7 inçlik bir ekranla boy gösterecek. Damla çentikli bir ekran tasarımına sahip telefonun FHD+ görüntü kalitesi bulunuyor. Telefonun ekranına entegre bir parmak izi okuyucusu mevcut. Samsung Galaxy A60 modelinin ön kamerası ise 32 megapiksel çözünürlüğe sahip. Arkada üç kameranın görev aldığı telefonda ana kameranın çözünürlüğü 32 megapiksel, ultra geniş açılı kameranın çözünürlüğü 8 megapiksel, derinlik etkisi veren kameranın çözünürlüğü ise 5 megapiksel.

Samsung Galaxy A60 modelinin 6 GB ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğini bulunuyor. Depolama alanı ise 128 GB. 

Şimdi gelelim Samsung Galaxy A40 modeline. A30 ve A50 modellerinin tam ortasında konumlanan Galaxy A40, 6,2 inçlik bir ekranla karşımıza çıkacak. Telefonda 13 megapiksellik ve 8 megapiksellik iki arka kamera görev alıyor. Yalnızca 4 GB RAM seçeneği bulunan telefonun depolama alanı ise 64 GB. Henüz ne zaman tanıtılacağı belli olmayan telefonun yaklaşık 280 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı söyleniyor.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Buds Live

Samsung’un yeni kulaklığı Galaxy Buds Live

Samsung’un fasulye görünümünde tasarladığı Galaxy Buds Live kulaklığı için üç farklı renk seçeneğinin olacağı ortaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir