17 Ekim Perşembe 2019

Samsung Galaxy Active Watch 2 tanıtım tarihi belli oldu


Samsung Galaxy Active Watch 2

Samsung Galaxy Active Watch 2’nin tanıtım tarihi ve özellikleri belli oldu. Kullanıcıları tarafından merakla beklenen Active 2’nin tanıtımı Samsung Galaxy Note 10 ile aynı lansman da 7 Ağustosta tanıtılacak.

Vestel’den iki yıl üst üste başarı!

Samsung Galaxy Active Watch 2

Samsung Galaxy Active Watch 2’nin Apple’ın Watch Series 4 serisine rakip olup olamayacağı ise merak konusu.Bu yıl iki farklı büyüklükte olması beklenen Galaxy Watch 2 ; gömülü video, sesli arama için hoparlör ve dokunmatik ekran arayüzü için iki kontrol düğmesi bulunduruyor.

Farklı renkleri de barındıran Galaxy Watch 2; siyah ve gümüş renklerinde alüminyum kasa, kahverengi, koyu mavi ve pembe bilek bantları seçeneklerini bulunduruyor. Akıllı saat Apple Watch Series 4’te de bulunan kalp ritmini kontrol edebilme özelliği ile geliyor. Raporlara göre akıllı saat kullanıcılarını anormalliklere karşı uyarıyor.

Geçen yıl 230mAh batarya bulunduran saatin bu yıl  237 mAh batarya ve 340 mAh batarya olması bekleniyor. Her iki cihazda önümüzdeki birkaç hafta içerisinde satın alınabilecek.

YAZAR: Hilal Kantaş

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Robotik aynalar

Robotik aynaların güneş ile muhteşem dansı

Teknolojinin doğadan esinlendiğine çoğu zaman şahitlik ediyoruz. Bu duruma en güzel örneklerden birisi ayçiçeğinden esinlenen …

Bir Cevap Yazın