17 Ağustos Cumartesi 2019

Mikrodalga fırın şimdi daha yuvarlak ve baharat gözlü


Yuvarlak mikrodalga fırın

Gelişen teknoloji her geçen hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Sadece yeni ürünler üretmekle kalmayıp daha önce önceden ürettiği ürünleri de geliştirmeye devam ediyor. Mikrodalga fırın yeni yuvarlak tasarımıyla şimdi karşımızda.

Samsung AddWash kurutmalı çamaşır makinesi ile 2 hafta

Mikrodalga fırın şimdi daha yuvarlak ve baharat gözlü

Hemen her modeli ve rengi olan mikrodalga  fırınlar mutfakta da işimizi epeyce kolaylaştırıyor. Hybrid & Wide-Oven mikrodalga fırına daha yuvarlak bir form veriyor. Daha yuvarlak bir tasarıma sahip olan fırının asıl amacı ise yemeği fırından daha kolay çıkarmamız. Yani sakarlık yapıp elimizi yakmadan çıkarmakta denilebilir. Fırının bu yeni tasarımında kapağının üstünde dört tane kap bulunuyor. Fırının üstünde yer alan bu kapların içine yemekte kullanacağımız bütün malzemeleri koyabiliyoruz. Bu sayede yemek yapmak daha pratik ve kolay hale geliyor. Yemeğinize eklemek istediğiniz tuz, baharat, çeşni vb. şeyler için sürekli fırının kapağını açmak zorunda kalmıyorsunuz. Henüz bir tasarım olan yuvarlak mikrodalga fırının ne zaman satışa sunulacağı ise merak konusu.

Mikrodalga fırın şimdi daha yuvarlak ve baharat gözlü

YAZAR: Hilal Kantaş

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok’un en ünlü 26 fenomeni!

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin ilk olarak Eylül 2016 yılında hayatımıza girdi. Kısa süre içerisinde büyük bir kitleye ulaşan sosyal …

Bir Cevap Yazın