19 Ağustos Pazartesi 2019

Samsung Galaxy Sport yeni renklerle geliyor!


Samsung’un yeni akıllı saatini minimalist bir tasarımla karşımıza çıkaracağı düşünülüyor. Ortaya çıkan render görüntüler de bu düşünceyi destekliyor. Samsung Galaxy Sport ile ilgili her geçen gün yeni bir bilgi de kendini gösteriyor. Daha önce resmi olmayan kaynaklarda bir fotoğrafı yayınlanan saatin, şimdi de renk seçeneklerini gösteren bir fotoğrafı ortaya çıktı. Tabi bu fotoğraflar markadan bağımsız olarak üretilen fotoğraflar. 

Samsung, Galaxy Sport modelinde yuvarlak tasarım felsefesinden vazgeçmeyecek ancak bizi daha kibar bir saat karşılayacak. Ayrıca tahminlere göre, dönen daire çerçevesi de yeni saatte olmayacak. 

Söylentilere göre yeni saat Bixby’nin olduğu ilk akıllı saat olacak. NFC özelliği bulunan saat yapılan tasarım değişiklikleri sayesinde eski versiyondan daha hafif olacak. 

Samsung Galaxy Sport iki farklı boyutta mı sunulacak? Bunu tanıtımda göreceğiz. Yeni akıllı saat tahminlere göre Samsung Galaxy S10 modeli ile aynı gün tanıtılacak. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uçaklarda sanal gerçeklik dönemi başlıyor

Havayolu şirketleri uçuşlarda yolcuların en iyi şekilde vakit geçirebilmesini sağlamak için eğlence sistemlerini çok daha …

Bir Cevap Yazın