23 Mayıs Pazartesi 2022

Samsung Galaxy Sport yeni renklerle geliyor!


Samsung’un yeni akıllı saatini minimalist bir tasarımla karşımıza çıkaracağı düşünülüyor. Ortaya çıkan render görüntüler de bu düşünceyi destekliyor. Samsung Galaxy Sport ile ilgili her geçen gün yeni bir bilgi de kendini gösteriyor. Daha önce resmi olmayan kaynaklarda bir fotoğrafı yayınlanan saatin, şimdi de renk seçeneklerini gösteren bir fotoğrafı ortaya çıktı. Tabi bu fotoğraflar markadan bağımsız olarak üretilen fotoğraflar. 

Samsung, Galaxy Sport modelinde yuvarlak tasarım felsefesinden vazgeçmeyecek ancak bizi daha kibar bir saat karşılayacak. Ayrıca tahminlere göre, dönen daire çerçevesi de yeni saatte olmayacak. 

Söylentilere göre yeni saat Bixby’nin olduğu ilk akıllı saat olacak. NFC özelliği bulunan saat yapılan tasarım değişiklikleri sayesinde eski versiyondan daha hafif olacak. 

Samsung Galaxy Sport iki farklı boyutta mı sunulacak? Bunu tanıtımda göreceğiz. Yeni akıllı saat tahminlere göre Samsung Galaxy S10 modeli ile aynı gün tanıtılacak. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

garmin-sik-tasarimli-yeni-akilli-saatini-tanitti

Garmin şık tasarımlı yeni akıllı saatini tanıttı

Tanınmış Amerikan akıllı saat üreticisi Garmin, Vivomove Sport Hybrid akıllı saatini piyasaya sürdü. Şirket, güzellik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.