9 Aralık Perşembe 2021

Samsung Galaxy Watch 4’ün fiyatı sızdırıldı


Sızıntı haberleriyle gündemden düşmeyen Samsung Galaxy Watch 4 akıllı saat pazarına ses getirecek. Geçtiğimiz günlerde tasarımı ortaya çıkan yeni saatin bu kez fiyatı sızdırıldı.

 Galaxy Watch 4 cep yakacak!

MySmartPrice’a göre Galaxy Watch 4,  40 mm ve 44 mm boyutlarında olacak. Yüksek fiyatla karşımıza çıkması beklenen saat yaklaşık 450-474 Dolar’dan satılacak. Ayrıca akıllı saat siyah, gümüş, altın ve yeşil olmak dört farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak.

samsung-galaxy-watch-4-un-fiyati-sizdirildi-1

Akıllı saatte kalsik esintisi: Samsung Watch 4 Classic

Samsung Galaxy Watch 4 Classic ise 42 mm ve 46 mm boyutlarında gelecek. 42mm’lik saatin yaklaşık  575-765 Dolar arasında olduğu söylenmekte. 46mm’lik olanın ise  610-815 Dolar gibi yüksek bir fiyatla gelmesi bekleniyor. Ayrıca “Classic” siyah ve gümüş olarak iki seçenekle satılacak. Piyasaya ne zaman sunulacağı hakkında henüz net bir bilgi yok ancak söylentiler 3 Ağustos’taki  Unpacked etkinliğinde gerçekleşeceği yönünde.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

A101 18 Kasım aktüel kataloğu Schafer Çaykeyfi Çay Makinesi

A101 mağazalarının her hafta yenilenen aktüel kataloğundan ürünler incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta özelliklerini detaylandıracağımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir