13 Ekim Cumartesi 2018

Kız çocukları anneleri ne yaparsa onu yapıyor!

Anneleri ne yaparsa onları yapan kız çocuklarının oldukça ileri seviye zekaya sahip olduğu biliniyor. Kız çocuklarına özel olarak hazırladığımız bu haberi okumadan geçmeyin.


Kız çocukları anneleri ne yaparsa onları yapmak istiyor ki günümüzde artık çocuklar ebeveynlerin bir kopyası haline gelmiştir. Kız çocuklarının özellikle makyaj ve bakım konusunda küçük yaşta eğitim alması birçok kişiyi sevindirmiş ve aynı zamanda da üzmüştür. Çocuklar daha 5 yaşında iken dudaklarına ruj sürmeye başlıyor ve sağlık açısında da oldukça fazla risk alıyorlar. Kız çocuklarının en büyük huylarından bir tanesi ise genelde oyuncaklarla mutfak yapmak ve yemek pişirmektir. Bunu genelde her çocuk yapıyor çünkü sürekli olarak annesiyle olduğu için onun yaptıklarını görüyor.

ANNELER ASLINDA HER ŞEYİN FARKINDADIR

Kız çocuklarının merak ettiği konuları annelerine sormaları genelde ülkemizde biraz zordur. Bu ülkeye göre farklılık gösteriyor çünkü bazı konularda ülke olarak gerçekten de farklıyız. Kızlar annelerine, erkekler ise babalarına çok rahat bir şekilde istediği konularda açılamıyorlar. Bu durumun sebebi tamamen utangaçlık olarak gösteriliyor ama işin altında farklı şeyler olabilir diye tahmin ediyoruz. Anneleri sürünerek gezse büyüyene kadar bunu yapacak olan çocukların oldukça iyi bir seviyede işler yaptığını söyleyebiliriz. Konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çocuklarınızın öğrenmesini geliştirecek 6 uygulama

Teknoloji artık küçükten büyüğe herkesin tek tık uzağında ve artık herkesin elinde bir akıllı telefon …

Bir Cevap Yazın