22 Mayıs Pazar 2022

Samsung yeni klima trendlerini açıkladı!


Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Münih’te düzenlenen İklim Çözümleri Günleri‘ne ev sahipliği yaptı. 30 ülkenin 180’den fazla katılımcı ile hazır bulunduğu etkinlikte iklimlendirme ve ısıtma sektörünün gidişatı değerlendirildi. Ayrıca Samsung yeni klima trendleri ve en son yenilikleri hakkında da bilgilendirmeler yaptı. 

Düzenlenen sunum etkinliğinde konuşan Samsung Electronics yöneticisi Wim Vangeenberghe, daha iyi çözümler bulmak için araştırma geliştirme yatırımların sektördeki son trendlere kadar kapsamlı analizlerde bulundu. Vangeenberghe, geleceğin klima sistemlerinde Nesnelerin İnterneti’nin ve ısı pompalarının kilit rol oynayacağını söyledi. 

Samsung yetkilileri etkinlikte yaptıkları konuşmalarda, ilerleyen yıllarda binaların akıllı algoritmalarla inşa edileceğinin ve bu sayede hem enerji performansının hem de kullanıcı konforunun iyileştirileceğinin altını çizdi.

Enerji üretimini optimize eden projeler sayesinde küresel ısınma potansiyeli de azaltılabilecek. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp durum gizleme nasıl yapılır?

Dünya çapında yüz milyonlarca insan tarafından kullanılan sohbet, telefon ve fotoğraf paylaşım uygulaması WhatsApp, sahip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.