Samsung’dan Star Wars temalı akıllı süpürgeler

0
180 Okunma

Samsung, Star Wars temalı POWERbot süpürgelerini ön siparişe sundu. Darth Vader ve Stormtrooper temalı modeller size seçeceğiniz taraf için pek bir tercih sunmuyor olsa da oldukça hoş göründüklerini söyleyebiliriz. Sizin için “kirli işleri” halledecek olan Star Wars POWERbot sınırlı sayıda üretiliyor.

290 mm geniş fırça ile gelen süpürgenin fırçası, geleneksel süpürgelerin 204 mm’lik fırçalarına kıyasla yüzde 42 daha büyük. Star Wars temalı ürünlerinin de yeniden yükselişine hazır olun. Bu sefer odağımızda akıllı elektrikli süpürge var.

POWERbot, mobil uygulamayla kontrol ediliyor

Selefine kıyasla 20 kat daha güçlü çekimi olan POWERbot, aynı zamanda akıllı bir süpürge. FullViewSensor 2.0 sayesinde odadaki engelleri görebilen POWERbot, yerdeki engellere takılmadan ilerleyebiliyor. Köşeleri de süpürebilecek şekilde tasarlanan akıllı süpürge, mobil uygulamasıyla da kontrol edilebiliyor. Süpürgenin gücünü ayarlayabilir, kalan pili görüntüleyebilirsiniz.

https://youtu.be/DJDSMJnTniI

Ayrıca Amazon Alexa ve Google Assistant ile sesli kontrol de mümkün. Süpürgeler aynı zamanda sesli tepkiler de verebiliyor. Darth Vader’ın derin nefes alışlarını ya da ışın kılıcı seslerini duymanız mümkün. Şarj istasyonuna dönüşte de Imperial March duyabilirsiniz… Star Wars hayranları için oldukça keyifli bir ürün olan POWERbot Star Wars Limited Edition yurt dışında Stormtrooper modeli 700 dolar, Darth Vader modeli ise 800 dolar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz