Philips Avent, bebeklerin anne sütü ile büyümesini sağlıyor

0
364 Okunma

Anne olduktan sonra ilk karşılaşacağınız stres anları işe döndüğünüz zamanlar. Özellikle de emziriyorsanız. Çalışan annelere bu süreçte yardım etmek için Plips Avent “Süt Saatim” projesini başlattı. Anne sütü bebekler için yaşamsal öneme sahip. Ayrıca bebeğin annesiyle sevgi bağı kurabilmesi için en iyi iletişim yolu emzirme.

Anne sütü, bebek için en temel besin kaynağı. Anne sütünün önemi saymakla bitmez. Philips, anneler ve bebekleri için ‘ Süt Saatim’ projesini başlattı. Bu sayede çalışan kadınlar, bebeklerini anne sütünden mahrum bırakmamış olacak. Philips Avent, hayata geçirdiği projeler ve ürünleri ile anne sütünün önemi ve bebeklerin sağlıklı beslenmesi hakkında farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Çalışan anneler için süt odaları

Philips Avent, ‘Süt Saatim’ ile çalışan anneleri destekliyor

Annelerin daha rahat ve daha uzun süre bebeklerini anne sütü ile besleyebilmesi için çalışmalarını sürdüren Philips Avent,Süt Saatim’ projesiyle çalışan ve emziren anneler için konforlu ve hijyenik bir emzirme ortamı sunulmasına destek olmaya devam diyor.

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için proje kapsamında doğum izninden dönen kadınların iş yerlerinde sütlerini sağabilecekleri süt odaları oluşturulması konusunda kurumlara danışmanlık veriyor ve ürünleri ile destek oluyor. 1-7 Ekim ‘Emzirme Haftası’nda birlikte emzirmenin sürdürülmesi teması ile annelerin yanında yerini alan Philips, Ağustos ayında kutlanan Dünya Emzirme Haftası’na da destek veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz