Sonbahar’da evde izlenesi Netflix fimleri!

0
1.693 Okunma

Sonbahar mevsimi kimilerine göre hüzün, kimilerine göre ise sevinç mevsimidir… Yabancı dizi tutkunları için ise tam bir dizi mevsimidir. İzlemekten keyif aldığımız birçok dizi yeni sezonlarıyla geri döner ve belki de hayranı olacağımız birçok yeni dizi de bizlerle buluşur. Elinizde sıcak içeceğiniz koltuğunuza kıvrılın, battaniyenin altına girin ve Netflix kataloğuna yakın zamanda eklenen filmlerden birini seçin.

Netflix izleyecilere, günde 125 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunuyor. Netflix ile tek bir reklam bile izlemek zorunda kalmadan, istediğiniz kadar dizi, film ve belgesel izleyebilirsiniz. İstediğiniz yapımları mobil cihazlarınıza indirip, istediğiniz zaman ve yerde, internete bağlanmadan izleme özgürlüğüne sahipsiniz.

Netflix’den Emmy adayı diziler

Grinin Elli Tonu

Yaşasın, artık İngiliz yazar EL James ‘in ünlü romanından uyarlanan, 2015’te gişe rekoru kıran erotik film Grinin Elli Tonu’nu Netflix’te istediğiniz kadar, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz