Samsung’tan çok güçlü bir elektrikli süpürge

0
585 Okunma

Samsung’un elektrikli süpürgesi VC07H40J1VR/TR, güçlü özellikleri ile günlük ev temizliğini sorun olmaktan çıkarıyor.

Güney Koreli elektronik devinin gelişmiş bir tasarıma sahip elektrikli süpürgesi çok güçlü vakum yeteneğine sahip ve bu sayede, kirleri zorlanmadan haznesine çekiyor. Makinenin filtresini tıkayabilecek büyük parçalar ise cam hazne içinde özel bir bölümde tutuluyor. Böylece filtrenin tıkanması ve emiş gücünün azalması sorunu ortadan kalkıyor.

Ev içinde gezinmesi kolay bir tasarıma sahip olan süpürgenin ağırlığı ise 4,6 kg. Süpürgenin boyutları, Samsung’un normal süpürgelerine oranla %16 daha küçük.

Süpürgenin Easy Dustbin isimli cam toplama haznesi çok kolay sökülür ve boşaltılır özelliğe sahip. Bu sistemle, tozu makineden çıkarmaya çalışırken oluşan toz bulutu ve dağılma ortadan kalkıyor. Düğmeye basıp hazneyi hemen sökün, döndürüp kapağını açın, içindekileri çöp kutusuna dökün.

Güçlü çekim kuvveti ile tozu özel hazneye hapseden ve filtresi temiz kalan süpürgeden dışarıya çıkan hava da toz barındırmaz. Böylece evi süpürürken, bir yandan yerden çektiğiniz tozun, diğer yandan makinenin hava çıkış kanallarından odanın havasına karışması sorunu da ortadan kalkmış olur.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz