29 Temmuz Perşembe 2021

Sanal evcil hayvan Tamagotchi akıllı saat olarak geri döndü!


Bir döneme damga vuran sanal evcil hayvan oyuncağı Tamagotchi, 25. yıl dönümünü kutlamak için akıllı saat olarak geri döndü. İşte 90’lı yıllardan günümüze gelen Tamagotchi akıllı saatin özellikleri:

Tamagotchi akıllı saat özellikleri

Sanal evcil hayvanınızı kolunuzda taşımanızı sağlayan bu akıllı saatin pek işlevi bulunmuyor ancak eski sürümlerden farklı olarak yeni karakterler ve öğeler içeriyor. Dokunmatik ve sesli komut özelliği barındıran saatte adımsayar özelliği bulunmakta. 30 saate kadar pil ömrü sunan cihazın şarj işlemi USB bağlantı noktası üzerinden gerçekleşmekte.

sanal-evcil-hayvan-tamagotchi-akilli-saat-olarak-geri-dondu-1

Tamagotchi akıllı saattin üreticisi, giyilebilir cihazlarına özel karakterler ve öğeler yüklemelerine olanak tanıyan “TamaSma” kartları da satışa sunacak. Ek ücret ile satılacak bu kartlar sayesinde bazı içerikler ve saat ekranı değiştirilebilecek.

Pembe ve mavi olmak üzere iki renk seçeneğiyle gelecek cihaz 23 Kasım tarihinde satışa sunulacak. Smartwatch yaklaşık 68 dolar, TamaSma kartlar ise 10 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube kırpma özelliği

YouTube e-ticareti kolaylaştıracak yeni bir hamle yaptı!

Video içerik platformu YouTube bir süre önce alışverişi kolaylaştıracak özellikler test etmeye başlamıştı. İçerik üreticileri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir