Selfie ve wefie çekmek LG G6 ile çok kolay

0
344 Okunma

LG, yaz aylarının vazgeçilmezi olan selfie ve wefie çekimleri için kullanıcılarının fikirlerini alarak LG6’yı satışa sundu. LG Electronics’in en yeni akıllı telefonu LG G6, genişletilmiş 100 derecelik görüş açısına sahip 5 megapiksel ön kamerasıyla, kullanıcılarının selfie çubuğuna ihtiyaç duymadan selfie ya da wefie çekmelerine imkan veriyor. Ayrıca, geniş açılı kamerası kenarlardaki bozulmaları engelliyor ve çok daha doğal fotoğraflar çekilebiliyor.

LG G6 ile zor şartları dert etmeyin
LG G6, 2880X1440 çözünürlüğe sahip 5,7 inçlik QHD+ ekranı, geniş açı yakalayabilen ön kamerası, özellikle deniz kıyısı veya denizde çekilen fotoğraflar sırasında yaşanabilecek olası kazalarda su ve toz geçirmezlik özelliğiyle kullanıcılarına rahat bir nefes aldırıyor. Ayrıca LG G6, IP68 sınıfı su ve toz geçirmezlik özelliği sayesinde toza karşı tamamen dayanıklı bir yapıya sahip. Suya karşı ise 1,5 metre derinlikte bile 30 dakikaya kadar dayanıklı. LG G6’nın sağlam tasarımı sayesinde günlük kullanım sırasında gerçekleşen kazayla düşmeler ve diğer zor şartlara karşı endişe etmeye de gerek kalmıyor.

Tutarken rahat, izlerken çok daha geniş

LG G6 oldukça geniş bir ekrana sahip olmasına rağmen çok rahat bir şekilde kavranabiliyor. Aynı boyuta sahip diğer akıllı telefonlardan farklı olarak tek ele rahatlıkla oturuyor ve kullanıcılara büyük bir telefon değil, tam anlamıyla büyük bir ekran deneyimi yaşatmayı başarıyor.

LG G6’nın en ilgi çekici ve özel parçası ekranı

Metal ve camın bileşimi olan LG G6; beyaz, platinyum ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. LG G6’nın etrafını saran metal çerçevenin verdiği sağlamlık hissiyatını ise oldukça şık görünümlü mat cilası tamamlıyor. Arka bölümü düz bir yapıya sahip olan LG G6, aynı zamanda kamerasının zarar görmesine neden olabilecek hiçbir çıkıntıya da sahip değil. Yeniden düzenlenen kamera, sensör ve hoparlörler ise LG G6’nın sahip olduğu dar çerçeveler sayesinde ön bölümün üst tarafına tek sıra halinde yer alıyor. Hem ekran hem de gövdenin sahip olduğu dairesel kenarlar, sadece tasarımı tekilleştirmekle kalmıyor aynı zamanda telefonun düştüğünde zarar görmesini de engelliyor.

Detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz