19 Ağustos Cuma 2022

Sevgililer Günü hediye önerileri!


Her yıl tüm dünyadaki milyonlarca kişinin severek ya da mecburiyetten kutladığı 14 Şubat Sevgililer Günü bu yıl da geldi çattı. Daha önceden hediyesini alanlar rahat bir şekilde bu günü beklerken, bir grup insan da hâlâ ‘ne alacağım?’ sorusuyla mücadele ediyor. Hediye tercih ederken pahasından daha çok manevi değerine önem vermek gerekse de günümüzde özellikle teknolojik bir ürün satın almak isteyenlerin kesenin ağzını biraz açmak zorunda kalıyor. Az bir zaman kala, Sevgililer Günü hediye önerileri için yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki listeye bakabilirsiniz.

İşte sizin de bütçenize göre şekillendirebileceğiniz bazı Sevgililer Günü hediyesi önerileri. Unutmadan, bu önerileri sağlıklı yaşam çerçevesinde hazırladığımızı hatırlatalım.

Bluetooth kulaklık

Kablolu kulaklıklar bir süredir yerini kablosuz olanlara bıraktı. Hepimizi kablo derdinden kurtaran bu ürünler iyi bir hediye olabilir. Burada seçenekler kulak üstü ve kulak içi olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bu modellerin fiyatları da özelliklerine göre değişiklik gösteriyor.

Akıllı bileklik / Akıllı saat

Kullanıcısının birçok hayati fonksiyonunu takip edebilen akıllı bilekliklerin fiyatları da özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Yeteneklerinin yanında şıklıklarıyla da dikkat çeken cihazlar hem spor yapan hem de çok fazla spor yapmasa da sağlıklı yaşamaya dikkat edenler için ideal. 

Koşu ayakkabısı

Bu aşamada geleneksel bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Ancak akıllı ayakkabılara da bir göz atmanızda fayda var. Hareket sensörlü ayakkabılar verileri doğru bir şekilde izler. Aynı zamanda öğrenme özellikleri de vardır. 

Yoga matı

Pilates ya da yoga yapan bir sevgiliniz varsa ona ihtiyacı olduğu yüksek teknolojili matı alabilirsiniz. Matın teknolojisi nefes alabilmesini sağlar ayrıca mikrop ve bakterileri uzaklaştırabilir.

Spor kıyafeti

Artık günümüzde yüksek teknolojili spor kıyafetleri de yoğunlukla kullanılıyor. Spor yaparken mutlaka sporun özelliğine göre bir kıyafet giymek gerekiyor. Teri tenden atan ve nefes alan kıyafetler sevindirici bir hediye olabilir.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir! 2

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir!

Müzik beyin sağlığı için oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Ruha etki eden şarkılar sayesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.