13 Ekim Cumartesi 2018

Snapchat reklamları canınızı sıkabilir!


Snapchat reklamları

Snapchat geliştirdiği reklam yayınları hakkında yeni güncellemeler yapmaya devam ediyor. Bu hafta itibari ile Snapchat reklamları, artık geçilemeyen videolardan oluşacak. Toplam 6 saniye sürecek reklamlar, zamanla kullanıcıların canını sıkacak gibi duruyor.

Geçilemeyen Snapchat reklamları nedir?

 

Snapchat reklamları

2014 yılından beri kısa reklam ve tanıtımalar sunan Snapchat, firmalardan gelen geri bildirimler ile reklam süresini uzattı. Eskiden 2 saniyelik kısa videolar yer alırken artık 6 saniyelik geçilemeyen videolar izleyeceğiz. Şimdilik sadece Disney, Viacom ve NBCUniversal gibi büyük medya şirketlerin reklam verebildiği alanda, Samsung Galaxy S9, Deadpool 2, Adrift ve Snapple’da bulunuyor.

Reklam videoları diğer sosyal medya kanallarında olduğu gibi herhangi bir linke veya daha uzun videolara sizi yönlendirmiyor. Kullanılan reklam türü daha çok televizyonlarda izlenilen reklamlar gibi. Henüz geliştirilmeleri tamamlanmayan reklam politikalarının Snapchat’in hisse değerlerini yükseltmesi bekleniyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kendi kullanımlarını takip edebilen 3D baskılı protezler!

Araştırmacılar, gömülü pil veya elektronik aygıtlara gerek kalmadan veri iletmek için 3D baskılı plastik nesneler için bir …

Bir Cevap Yazın