19 Şubat Çarşamba 2020

Snapchat reklamları canınızı sıkabilir!


Snapchat reklamları

Snapchat geliştirdiği reklam yayınları hakkında yeni güncellemeler yapmaya devam ediyor. Bu hafta itibari ile Snapchat reklamları, artık geçilemeyen videolardan oluşacak. Toplam 6 saniye sürecek reklamlar, zamanla kullanıcıların canını sıkacak gibi duruyor.

Geçilemeyen Snapchat reklamları nedir?

 

Snapchat reklamları

2014 yılından beri kısa reklam ve tanıtımalar sunan Snapchat, firmalardan gelen geri bildirimler ile reklam süresini uzattı. Eskiden 2 saniyelik kısa videolar yer alırken artık 6 saniyelik geçilemeyen videolar izleyeceğiz. Şimdilik sadece Disney, Viacom ve NBCUniversal gibi büyük medya şirketlerin reklam verebildiği alanda, Samsung Galaxy S9, Deadpool 2, Adrift ve Snapple’da bulunuyor.

Reklam videoları diğer sosyal medya kanallarında olduğu gibi herhangi bir linke veya daha uzun videolara sizi yönlendirmiyor. Kullanılan reklam türü daha çok televizyonlarda izlenilen reklamlar gibi. Henüz geliştirilmeleri tamamlanmayan reklam politikalarının Snapchat’in hisse değerlerini yükseltmesi bekleniyor.

 

YAZAR: Ayşenur Ünsal

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

corona-virusu-apple-in-gelirleri-olumsuz-etkileyebilir-1

Corona Virüsü Apple’ın gelirlerini olumsuz etkileyebilir!

Geçtiğimiz günlerde hepimizin bildiği gibi Mobil Dünya Kongresi Corona virüsü sebebiyle iptal edilmişti. Çin’de ortaya çıkan ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir