4 Ocak Cuma 2019

Yaz aylarına hazırlık: Bahçe aksesuarları


Bahçe aksesaurları

Yaz ayları yaklaşıyor. Bahçeli evlere sahipseniz yazınızı biraz daha keyifli geçirmeniz mümkün. Havaların ısındığı bu aylarda aileniz ile evinizin bahçesinde keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı olabilecek bahçe aksesuarları ile karşınızdayız.

Ailenizi ve sizi keyiflendirecek bahçe aksesuarları 

Bahçeli bir eviniz varsa özellikle yaz ayarında çok şanlısınız. Kışın hava koşulları nedeni ile genellikle kapalı ortamlarda durduğumuz için, baharın gelmesi ile hepimiz dışarıda vakit geçirmek istiyoruz. Aileniz ile sabah kahvaltılardın gece yatacağınız zamana kadar vakit geçirebileceğiniz bir bahçeniz varsa, bir kaç aksesuar satın alarak bahçe keyfinizi arttırabilirsiniz.

Gölgelik

Bahçe aksesuarları

Bahçenizde çardağınız veya oturabileceğiz özel bir yeriniz varsa sizi güneşten koruyacak bir gölgelik satın alabilirsiniz. Birçok farklı türde bulunan gölgeliklerden, sadece güneşten korunak için değil dilerseniz sinek ve benzeri haşerelerden korunmak için de faydalanabilirsiniz.

Bahçe mobilyaları

Bahçeniz için alabileceğiniz en önemli eşya hiç şüphesiz mobilyalarınız. Eğer bahçenizde çok uzun zamanlar geçirmeyi planlıyorsanız, bahçe mobilyalarınızı sandalye türünde almak yerine koltuklardan oluşan takımlar almanızı tavsiye ederiz. Sandalye ile uzun vakitler geçirmeniz zamanla keyifsiz bir hal alabilir. koltuk takımı ve büyük yastıklar ile bahçenizde rahat ortamlar oluşturabilirsiniz.

Güneş enerjili aydınlatmalar

Bahçe aksesuarları

Hem elektrik faturasından tasarruf edip hem de bahçenize güzel bir görüntü kazandırmak istiyorsanız güneş enerjili aydınlatmaları kullanabilirsiniz. Dekoratif olarak kullanabileceğiniz küçük türlerinin yanı sıra tüm aydınlatmanıza yetebilecek güçte olan aydınlatmaları da tercih edebilirsiniz.

Şömine veya barbekü

Mobilya ve aksesuarların yanı sıra, bahçenizde sevdiklerinizle ve aileniz ile birlikte keyifli dakikalar geçirebileceğiniz şömine veya barbeküleri tercih edebilirsiniz. Ailecek sürekli pikniğe gitmeye vaktiniz olmayabilir fakat bahçenizde bir barbekü olursa dilediğiniz zaman piknik keyfi yapabilirsiniz.

Tüm bu ürünleri ihtiyaçlarınıza göre genişletebilirsiniz. Dilerseniz bir salınca veya hamak satın alarak hem çocuklarınız hem kendiniz için keyifli saatler oluşturabilirsiniz. Ürünlerinizi internet üzerinden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok

TikTok uygulaması En İyi Uygulama ödülünü kazandı

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve son zamanların bir hayli popüler uygulamalarından biri olan TikTok yükselişine …

1 yorum

  1. Bahceli evi olan kisilerin sayisi cok yok haci. Aha eski gunler ah.

Bir Cevap Yazın